poniedziałek, 06 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: yodel - firma kurierska
#14834
yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
Witam.
Zamówiłam z SPORTS DIRECT TOWAR (16.07). Dowóz paczki kurierem. Kurier firma YODEL. Ostatni wpis kuriera z 18.07 "DELIVERED - Left with neighbour". Najpierw myślałam, ze to pomyłka. Napisałam do nich 21.07, ale odpowiedzi nie otrzymałam. W sierpniu ruszyłam sprawę, ale kurier twierdzi, że paczkę dostarczył... do kawiarni i tam ją dla mnie zostawił. W kawiarni śmiech - paczki nie mają. Tera wypieli się na mnie, a ja mam w plecy 75 funtów. Gdzie to zgłosić i jak odzyskać stracone pieniądze?
Proszę o pomoc.
dakotka1978
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14835
Re: yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
A czym płaciłaś kartą czy paypal? jeżeli paypal to możesz uruchomić procedurę reklamacyjną i jeżeli oni nie będą w stanie potwierdzić swojej racji to paypal zwróci ci pieniadze.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14838
Re: yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
niestety kartą
dakotka1978
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14862
Re: yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
Musisz napisać oficjalna skargę do firmy kurierskiej, zgłosić się także do swojego banku - aby poinformować ich o oszustwie i być może oni coś w tej sprawie zrobią.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14931
Re: yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
Ja bym zapytala w CABie (Citizens Advice Bureau) co w takiej sprawie zrobic... bo i owszem, rozne firmy czasami zostawiaja u sasiadow, ale zeby w kawiarni???
windwalker

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14941
Re: yodel - firma kurierska 11 lat(a), 8 mies. temu  
Na początek musi mieć oficjalny dokument potwierdzający złożenie skargi i odniesienie się do niej przez firmę kurierską
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
National National Car Rental
Oferujemy korzystne ceny za wynajem pojazdów we...
Eden4flowers Eden4flowers
Jedna z pierwszych brytyjskich kwiaciarni internetowych....
Eagle Transport (Paczki i przewoz osób)
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz...