piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Problem z internetek - talk talk
Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół123
TEMAT: Problem z internetek - talk talk
#12242
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
a na jakiej stronie sprawdzasz?
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12254
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
zazwyczaj na kilku. Jak wpiszesz w google broadband speed test to zazwyczaj lece pierwszych 4 lub nawet 5 z gory, ale tez na talk talk oraz testerze z bbc.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12290
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
To chyba nie od strony a odległości do serwera testów zalezy prędkość z tego co widze
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12296
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Oki co jakby poprawa nastapila. Sa dzni lub raczej momenty kiedy nic nie idzie uciagnac ale zasadniczo daje rade leciec na pare okienek i do tego sluchac muzyki, wiec jest dobrze. Jak mnie znowy zaczna wk... to grzecznie poprosze on "mac" i smigne gdzieindziej. Tylko problem w tym ze maja chamy najlepsza oferte ale widze ze SKY tez zacza sie ostro ladowac i sa tylko minimalnie (tu dam linka do strony sky ze szczegolowa oferta i cennikiem, do tego pogrubienie i underline, hahaha)
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12347
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Złóż reklamację i czekaj jak sie sytuacja rozwinie
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12353
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Nic nie da. Jak rozmawiasz to durnie probuja ci wcisnac ze masz spieprzony komputer albo zle podlaczony ruter. Predkosc mialem ponizej 1 mb a u nich w komputerze wychodzilo ze mam 16 i wez im wytlumacz. Poza tym teraz jest powiedzmy ze ok chociarz przychadza momenty ze zaczyna mulic i chwile pozniej znowu leci prawidlowo.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12485
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 3 mies. temu  
Napisz reklamację i zawrzyj w niej wszystkie informacje że zbywają cię i chcesz też złożyć personalne skargi na obsługę klienta.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13263
Re: Problem z internetek - talk talk 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Chyba zapeszyłem biorąc udział w tej rozmowie i pisząc że nie mam zbytnich problemów. W zeszłym tygodniu co chwile gubiony był sygnał ale nawet jeśli byl to prędkość 0.15 Mb - nic nie można było robić. Telefon do TalkTalk i inżynier miał wpaść ale od razu zaznaczyli że jeżeli to będzie moja wina to będe musiał zapłacić za wizytę specjalisty... Inżynier się pojawił i nie wiedział o co chodzi tak więc zrzucili winę na linię telefoniczną i dzisiaj przysłali inżyniera z BT. Okazało się że Talk Talk zablokował mi systemowo maksymalną prędkość i ustalił na tak niskim poziomie. Inżynier z BT zadzownił do nich i szybciutko odblokowali i internet wrócił do normy.

Okazuje się że w ten sposób Talk Talk chce "przekonać" swoich klientów do zakupu lepszego internetu... brak słów ale teraz milsza strona sprawy bo mam wszystkie papiery i będzie składanie reklamacji tym bardziej że umowa mi się u nich skończyła
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Pozostałe oferty

thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
Sindbad Travel (Autokary, pociągi)
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski...
Eagle Transport (Paczki i przewoz osób)
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz...