wtorek, 19 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jak sprawdzić w telefonie jaki jest aktualny numer karty sim
Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół1
TEMAT: Jak sprawdzić w telefonie jaki jest aktualny numer karty sim
#19340
Jak sprawdzić w telefonie jaki jest aktualny numer karty sim 8 lat(a), 10 mies. temu  
Mam obecnie kilka kart sim Na internet ( konkretnie 2 ) oraz dwie ( jedna prywatna, druga firmowa).
Czasami nie mam możliwości skorzystania z innego telefonu aby przekonać sie jaka karta akurat siedzi w fonie i może być to jednak kłopotliwe.
Czy jest jakaś opcja aby zobaczyć to w telefonie?
DomiGr
Posty: 184
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19341
Re: Jak sprawdzić w telefonie jaki jest aktualny numer karty sim 8 lat(a), 10 mies. temu  
Nie ma nic prostszego. Tutaj masz informacje:
comperia.pl/telekomunikacja/14306-jak-sprawdzic-swoj-numer-telefonu.html
Albo wpisujesz sobie ekspresowy kod albo możesz to sobie jeszcze sprawdzić w ustawieniach telefonu. Konkretnie w systemie.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19348
Re: Jak sprawdzić w telefonie jaki jest aktualny numer karty sim 8 lat(a), 10 mies. temu  
Działa. Znalazłam jeszcze taką jedna apkę na androida Dzięki niej można rónwiez sprawdzić jaki ma się akurat numer telefonu.
DomiGr
Posty: 184
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19349
Re: Jak sprawdzić w telefonie jaki jest aktualny numer karty sim 8 lat(a), 10 mies. temu  
No niby można ale wydaje mi sie,że te wszystkie aplikacje nie mają większego sensu skoro możesz to sobie wszystko łatwo sprawdzić na każdym telefonie. Po co sobie zajmować miejsce na karcie pamięci ? Już lepiej przeznaczyć je na cos innego.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19354
Re: Jak sprawdzić w telefonie jaki jest aktualny numer karty sim 8 lat(a), 10 mies. temu  
No w sumie masz rację . Ale dbrze jest wiedzieć Kiedyś miałam kartę na abonament i pomyliłam z tą internetową. Akurat na abonamencie nie miałam internetu za darmo i nabiłam sobie prawie 200 funtów opłaty !
Jak zobaczyłam rachunek jaki mam do zapłaty to prawie zemdlałam.
DomiGr
Posty: 184
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19358
Re: Jak sprawdzić w telefonie jaki jest aktualny numer karty sim 8 lat(a), 10 mies. temu  
No to ładnie.Dziwię się,że nie ustalasz sobie limitów na telefonie. Możesz sobie ściągnąć specjalną aplikację, która będzie Ci mierzyła zużycie danych internetu. Często w telefonach taka aplikacja również jest wbudowana. Samemu jeszcze nie udało się tak dużo przekroczyć internet. Poza tym mam wyłaczone ściągani danych z karty. Uzywam tylko pakietów.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Pozostałe oferty

RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
TaxTip Ltd (Księgowość)
Firma TaxTip Ltd zlokalizowana w poludniowym Londynie...
HOUSE (Polskie sklepy i hurtownie)
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały...
Polskie meble - SPLENDO FURNITURE (Meble i wyposażenie)
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich...