wtorek, 19 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół1
TEMAT: reklama w google
#20504
reklama w google 7 lat(a), 7 mies. temu  
Korzystacie z takiej formy marketingu jak reklama w google?
Zarówno pozycjonowanie jak i adwords dają dobre efekty marketingowe, szczególnie jeśli kampania jest dobrze zooptymalizowana.
torch
Posty: 28
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/08/31 08:20 Przez torch.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21441
Re: reklama w google 7 lat(a), 5 mies. temu  
Z tego co mi wiadomo to reklamy google są dosyć drogie. Jak nie znasz się na tym za bardzo, to proponuję skonatktować się z firmą, która pokieruje kampanią i pozycjonowaniem.
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21452
Re: reklama w google 7 lat(a), 5 mies. temu  
Pozycjonowanie jest ważne, ale na własną rękę nie da się tego zrobić. Jeżeli chodzi o adwords to jest to dobre rozwiązanie, jeśli zależy nam na uzyskaniu szybkich efektów. Sądzę, że każda forma promocji ma szansę się sprawdzić pod warunkiem, że kampania jest dobrze prowadzona. Na pewno warto inwestować w marketing mobilny, dobrym przykładem jest platforma serwersms.pl która jest rozwiązaniem zautomatyzowanym, służy do wysyłki powiadomień sms. Taki system umożliwia dotarcie do klienta z wiadomością w bardzo szybki sposób. Poza tym za jej pośrednictwem można też stworzyć kampanię reklamową albo uruchomić płatności sms. Możliwości jest dużo.
grazyna45
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22065
Re: reklama w google 5 lat(a), 7 mies. temu  
Tak też do tego doszedłem już. Ale poczytałem, posprawdzałem w końcu oddałem adwords w ręce ppcefekt.pl/ w sumie wcześniej szkoliłem się na ich blogu, więc trochę spłacam zaciągnięty dług wiedzy:) i myślę, że to dobra decyzja, bo widać lepsze efekty.
torch
Posty: 28
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22150
Re: reklama w google 5 lat(a), 5 mies. temu  
Do takich rzeczy najlepiej od samego początku zatrudnnic ekspertów, bo bez dobrego wy pozycjonowania, to i żadna reklama nie pomorze.
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22277
Re: reklama w google 5 lat(a) temu  
grazyna45 napisał:
Pozycjonowanie jest ważne, ale na własną rękę nie da się tego zrobić. Jeżeli chodzi o adwords to jest to dobre rozwiązanie, jeśli zależy nam na uzyskaniu szybkich efektów. Sądzę, że każda forma promocji ma szansę się sprawdzić pod warunkiem, że kampania jest dobrze prowadzona. Na pewno warto inwestować w marketing mobilny, dobrym przykładem jest platforma serwersms która jest rozwiązaniem zautomatyzowanym, służy do wysyłki powiadomień sms. Taki system umożliwia dotarcie do klienta z wiadomością w bardzo szybki sposób. Poza tym za jej pośrednictwem można też stworzyć kampanię reklamową albo uruchomić płatności sms. Możliwości jest dużo.

Całkiem ciekawy pomysł. Jeszcze do tematu to udało mi się znaleźć ciekawy poradnik odnośnie reklamy w google o wszystko mówiącym temacie, a mianowicie: Jak reklamować się w Google
torch
Posty: 28
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Pozostałe oferty

Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...