środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Serce czy rozum?
Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół12
TEMAT: Serce czy rozum?
#11564
Serce czy rozum? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Abstrahując od reklamy która moim zdaniem jest najlepsza i jak ulubiony serial oglądam nowe odsłony reklamówki to czego waszym zdaniem bardzie słuchać? serca czy rozumu?

Rozum - może życie byłoby bardziej racjonalne ale czy nie będziemy żałować pewnych rzeczy?

Serce - pochopne decyzje mogą być bardzo bolesne...
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11573
Re: Serce czy rozum? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Forum rozmow towarzyskich? Nie bylo mnie przez noc i znowu niemoge sie niczego doszukac na forum
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11588
Re: Serce czy rozum? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Powoli powoli na spokojnie przejrzyj kategorie i zobaczysz że mimo tego że forum jest rozbudowane to wszystkie jest fajnie ułożone i czytelne
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12782
Re: Serce czy rozum? 12 lat(a), 2 mies. temu  
mora_nova napisał:
Abstrahując od reklamy która moim zdaniem jest najlepsza i jak ulubiony serial oglądam nowe odsłony reklamówki to czego waszym zdaniem bardzie słuchać? serca czy rozumu?

Rozum - może życie byłoby bardziej racjonalne ale czy nie będziemy żałować pewnych rzeczy?

Serce - pochopne decyzje mogą być bardzo bolesne...


Powiedziałabym że 50/50 ale ja zazwyczaj najpierw kierowałam się sercem a potem rozumem- tak mi się bynajmniej wydaje
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12907
Re: Serce czy rozum? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Chyba najpier:
Wzrok -> serce -> rozum
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14062
Re: Serce czy rozum? 11 lat(a), 11 mies. temu  
Ja lubię kierować się sercem, czyli naszą kobiecą intuicją
niunia1369

Ostatnio zmieniany: 2012/05/21 17:57 Przez .Powód: Usunięta reklama
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15776
Re: Serce czy rozum? 11 lat(a), 4 mies. temu  
mora_nova napisał:
Chyba najpier:
Wzrok -> serce -> rozum


Zgadza się
viola_
Posty: 32
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16266
Re: Serce czy rozum? 11 lat(a) temu  
Ja zawsze idę za głosem serca

Kiedyś poznałam chłopaka przez Internet. Wszyscy wkoło mówili, żeby dać sobie z nim spokój, bo nie wiadomo kim tak naprawdę jest, że wirtualna znajomość nie ma szansy na powodzenie. Rozum też mi tak mówił,ale zaryzykowałam i posłuchałam głosu serca. Zaczęliśmy się spotykać i okazał się jeszcze ciekawszym człowiekiem niż w sieci. Jesteśmy już jakiś czas razem i uważam, że zawsze trzeba słuchać głosu serca!
Marta Be
Posty: 24
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16385
Re: Serce czy rozum? 10 lat(a), 11 mies. temu  
Marta Be napisał:
Ja zawsze idę za głosem serca

Kiedyś poznałam chłopaka przez Internet. Wszyscy wkoło mówili, żeby dać sobie z nim spokój, bo nie wiadomo kim tak naprawdę jest, że wirtualna znajomość nie ma szansy na powodzenie. Rozum też mi tak mówił,ale zaryzykowałam i posłuchałam głosu serca. Zaczęliśmy się spotykać i okazał się jeszcze ciekawszym człowiekiem niż w sieci. Jesteśmy już jakiś czas razem i uważam, że zawsze trzeba słuchać głosu serca!


Fajna historia Ja zawsze wybierałam rozum, ale parę razy w życiu powinnam jednak pójść za głosem serca. Te portale też zawsze wydawały mi się niepoważne, ale kilka moich znajomych poznało tam naprawdę porządnych facetów, więc nie wszystko jest takie jak się z pozoru wydaje.
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16778
Re: Serce czy rozum? 10 lat(a), 8 mies. temu  
jakie fajne [towarzyskie forum:)
Ja zdecydowanie słucham głosu serca,czasem nie za dobrze na tym wychodzę ale tak moim zdaniem jest lepiej.
Areczek
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/08/22 16:09 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Pozostałe oferty

Expert English (Szkoły, kursy, korepetycje)
Czy potrzebujesz mówić lepiej po angielsku do pracy lub...
Cleaners in Dulwich Ltd (Praca stała i dodatkowa)
Nasza firma sprzątajaca działa na rynku londyńskim od 15...
Microsoft Store Microsoft Store
Sklep oferuje markowy asortyment Microsoft -...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...