piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Duza róznica wieku
Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół12
TEMAT: Duza róznica wieku
#17575
Duza róznica wieku 10 lat(a), 2 mies. temu  
Co myślicie o dużej różnicy wieku? Chodzi mi o to jak facet jest o wiele młodszy od kobiety. Nie wiem czy to może być prawdziwa miłość czy po prostu korzyści materialne.
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17592
Re: Duza róznica wieku 10 lat(a), 2 mies. temu  
Mam kilkoro znajomych w których związkach jest spora różnica wielu, największa 10lat. Tam akurat jest uczucie... ale różnie może być.. może być również tak że chłopak czegoś chce się nauczyć...
Nie napisałaś ile masz lat i ile on ma... więc ciężko określić..

Najlepiej obserwować i zwracać uwagę na zachowanie a nie tylko na czułe słowa..
pantera1983
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17598
Re: Duza róznica wieku 10 lat(a), 2 mies. temu  
Dużo zależy jaka ta różnica wieku jest i czy można to traktować poważnie
Kowboj

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17602
Re: Duza róznica wieku 10 lat(a), 2 mies. temu  
pantera1983 napisał:
Mam kilkoro znajomych w których związkach jest spora różnica wielu, największa 10lat. Tam akurat jest uczucie... ale różnie może być.. może być również tak że chłopak czegoś chce się nauczyć...
Nie napisałaś ile masz lat i ile on ma... więc ciężko określić..

Najlepiej obserwować i zwracać uwagę na zachowanie a nie tylko na czułe słowa..




Nie, nie to nie chodzi o mnie tylko o moją mamę ;/ Poznała młodego chłopaka który mógłby być bardziej moim mężem niż jej. Różnica miedzy nimi to 16 lat. Nie znam go nawet więc nie wiem jak się zachowuje, a martwię się o mamę żeby nie została wykorzystana ;/
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17626
Re: Duza róznica wieku 10 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Roznica wieku nie powinna byc problemem....
Nie ma stalej reguly, ze jesli jestes z kims z mala roznica wiekowa to bedziesz szczesliwsza...



Moja ciocia miala meza o 18 lat starszego. Byli jedna z najszczesliwszych par jakie znalam hehe Jedyny problem jaki ich napotykal to wieczne komentarze ludzi, dziwne spojrzenia itp.
Kama76
Posty: 34
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17756
Re: Duza róznica wieku 9 lat(a), 11 mies. temu  
Duża różnica wieku jest gdy mowa o 30 latach,

16 lat to nie jest tak dużo, a jeżeli jest to prawdziwa miłość, dla nich nie jest żadną przeszkodą

Należy im życzyć powodzenia, miłość ma swoje prawa i może przyjść w każdym wieku




„Życie jest krótkie, więc łam zasady, wybaczaj szybko i kochaj szczerze.”
misia24monika
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/04/21 09:48 Przez Redakcja POLEMI.co.uk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17772
Re: Duza róznica wieku 9 lat(a), 11 mies. temu  
Czesia napisał:
pantera1983 napisał:
Mam kilkoro znajomych w których związkach jest spora różnica wielu, największa 10lat. Tam akurat jest uczucie... ale różnie może być.. może być również tak że chłopak czegoś chce się nauczyć...
Nie napisałaś ile masz lat i ile on ma... więc ciężko określić..

Najlepiej obserwować i zwracać uwagę na zachowanie a nie tylko na czułe słowa..




Nie, nie to nie chodzi o mnie tylko o moją mamę ;/ Poznała młodego chłopaka który mógłby być bardziej moim mężem niż jej. Różnica miedzy nimi to 16 lat. Nie znam go nawet więc nie wiem jak się zachowuje, a martwię się o mamę żeby nie została wykorzystana ;/


Chyba ważne, że mama jest szczesliwa, co? Znam kilka par, między którymi jest różnica wieku(koleżanka ma 40, jej facet 31)i mimo to układa im się świetnie. Na Polish Souls poznałam sporo ludzi, którzy byli w związku małżeńskiem z równieśnikami i mimo to im nie wyszło, więc chyba nie ma reguły.
DorkaM
Posty: 20
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17883
Re: Duza róznica wieku 9 lat(a), 10 mies. temu  
Hmm, moja mama ma 52 lata, ale wyglada jak kobieta po 30tce i ma narzeczonego w wieku 35 lat czyli 17 lat mlodszy korzysci z tego nie czerpie bo jest niezalezny finansowo - ma wlasna firme ktora dobrze przedzie. Milosc nie wybiera

Dziwnie sie czuje w jego obcecnosci, bo ja mam 33 lata a on jest 2 lata starszy i niedlugo bedzie moim...OJCZYMEM
nosleep

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17968
Re: Duza róznica wieku 9 lat(a), 9 mies. temu  
Jak facet jest starszy (ale nie za dużo) to jest to społecznie akceptowalne, ale odwrotnie to już się każdy czegoś doszukuje. Jak już moja poprzedniczka napisała: miłość lat nie wybiera , a reszte trzeba mieć w d....
Mloda

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18178
Re: Duza róznica wieku 9 lat(a), 8 mies. temu  
Powiem tak, lata nie mają tu nic do rzeczy jeżeli ktoś ma poukładane w głowie i wie czego chce. Miłość jest piękna tylko trzeba umieć nią zarządzać...
Uczennica
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Pozostałe oferty

P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...
thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...
Douglas Shop Douglas Shop
Perfumerie Douglas, to największy w Polsce wybór...
JK Advice Centre (Doradztwo)
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate...