sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Czy możliwa jest przyjaźń chłopak-dziewczyna?
Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół123
TEMAT: Czy możliwa jest przyjaźń chłopak-dziewczyna?
#15879
Re: Czy możliwa jest przyjaźń chłopak-dziewczyna? 11 lat(a), 3 mies. temu  
ja uważam, że jest taka przyjaźń możliwa. Mam przyjaciela od paru lat, możemy na sobie polegać, wypłakiwać się sobie na ramieniu, rozmawiać, obgadywać, śmiać... wszystko to,co robią przyjaciele Ja jestem w zwiazku, a on też cały czas sie z kimś spotyka, poznaje, chodzi na randki... i jak widać, przyjaźnimy się i nasza przyjaźń ma się całkiem dobrze
Estiwlondynie
Posty: 16
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15908
Re: Czy możliwa jest przyjaźń chłopak-dziewczyna? 11 lat(a), 3 mies. temu  
lukas napisał:
Zazwyczaj jest tak że jak facet jest dobrym przyjacielem dziewczyny to lubi też facetów hahah

no bez przesady nie zawsze tak jest
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15945
Re: Czy możliwa jest przyjaźń chłopak-dziewczyna? 11 lat(a), 2 mies. temu  
kwiatuszek napisał:
Uważam że jest to możliwe- taka czysta przyjaźń i nic więcej. Jeśli ludzie mają szczęśliwe życie i ukochaną osobę u swego boku to nie będą szukać czegoś więcej np. w swoim przyjacielu bo po co skoro mają już to wszystko

Zgadzam sie dolozylabym tylko chec i dojrzalosc emocjonalna potrzebna do poradzenia sobie z damsko-meskim oczarowaniem / chemia, gdyby jednak cos takiego sie po drodze zdarzylo...
windwalker

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16165
Re: Czy możliwa jest przyjaźń chłopak-dziewczyna? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
U mnie niestety przyjaźń się rozpadła przez to że on się zakochał... Myślałam, że naprawdę jesteśmy na stopie koleżeńskiej, ale się myliłam. Szkoda, straciłam ważnego przyjaciela... Myślicie, ze można to jeszcze naprawić?
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16264
Re: Czy możliwa jest przyjaźń chłopak-dziewczyna? 11 lat(a) temu  
Jeśli w grę wchodzą uczucia to może być trudno wrócić do przyjaźnienia się... Jak Twój przyjaciel się zakochał, to może być problem w kontynuowaniu znajomości, bo jego może to po prostu ranić...
Marta Be
Posty: 24
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17884
Re: Czy możliwa jest przyjaźń chłopak-dziewczyna? 9 lat(a), 11 mies. temu  
Oczywiscie ze istnieje cos takiego. Sama mam przyjaciela od 20 lat i nigdy nie myslelismy zeby byc para wiele razy bylo tak ze moja chlopak czy jego dziewczyna byla zazdrosna, ale zawsze aranzowalismy spotkanie we 3
nosleep

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18418
Re: Czy możliwa jest przyjaźń chłopak-dziewczyna? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Ja mimo wszystko też myślę, że istnieje. Co prawda, ja osobiście na swoim męskim przyjacielu bardzo się zawiodłam, ale koniec końców - sądzę, że problemem u nas nie była odmienność płci. Jeśli komuś się udaje, to wierzę, gratuluję i zazdroszczę
sandra99
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18601
Re: Czy możliwa jest przyjaźń chłopak-dziewczyna? 9 lat(a), 5 mies. temu  
Przyjaźnić to się można ale tylko ze swoją kobietą lub mężczyzną.. patrząc na przyjaźń między kobieta a mężczyzną któraś ze stron w końcu będzie chciała czegoś więcej a zwłaszcza jak Ona lub On są singlami....wspólne spędzanie, czasu spacery, kino, kolacje i pogaduchy aż w głowie zaczną krążyć myśli a co by było gdyby...ale pytanie czy On- Ona czuje to samo czy warto psuć przyjaźń jeśli NIE...
więc podsumowując taka przyjaźń na dłuższa mete nie ma szans......
maja2014maja
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Pozostałe oferty

inbook.pl inbook
Naszą specjalnością jest internetowa sprzedaż: książek,...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (polskie sklepy))
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
HotelClub UK HotelClub
Ponad 60000 hoteli i innych form zakwaterowania na całym...
Kupdom (Praca stała i dodatkowa)
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu...