wtorek, 07 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje o kulinariach, przepisach i pomysłach. Wasze opinie na temat jedzenia, restauracji oraz o wszystkim co smaczne...
W dół1
TEMAT: Christmas dinner?
#11607
Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Co macie na obiad w pierszy dzien swiat? Po paru latach na wyspie nadal tradycyjnie po polsku czy moze "festive turkey"?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11609
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
W pierwszy dzień świąt to resztki z wigilii i zajadanie się ciastami od rana a indyka nigdy nie jadłem - nie przepadam za suchym mięsem
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11613
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Jak do tego dodasz "all the trimmings" czyli stuffing, male kielbaski zawijane w bekon (chipolata), pieczone ziemiaki i pietruszke pieczona z miodem i dobry sos do pieczeni i oczywiscie sos zurawinowy to wszystko razem jest zajebiscie dobre. Przez ostatnich pare lat boss pracuje nad moja szkockoscia i w wigilie na wyjscie z pracy mam pakoway obowiazkowy przydzial indyka na christmass dinner
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11616
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Chyba jednak wole jak wszystko zostanie zmieszane dopiero w moim żołądku poza tym uwielbiam karpia więc w pierwszy dzień jeszcze pewnie będę nim sie obiadał a do tego niestety nie mam szefa który dawałby mi jedzenie
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11848
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
A inni wcale nie jedza bo nie pisza, hahaha...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11865
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Na Wigilijnym stole u mnie pojawią się:
- sałatka warzywna
- wegetariański bigos
- ćwikła
- krokiety oraz pierogi z kapustą i grzybami
- łazanki

a po północy falszeczka czystej by ciało i duszę obmyć.

Pozdrawiam wesołych życząc,
O



ps. zanim pojawią się nie potrzebne pytania i komentarze, ubiegnę Was informując, że karpia na stole "zabraknie', gdyż jak już wspomniałem jestem wegetarianinem
Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11903
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Mam pytanie natury prywatnej do swojego wyboru podchodzisz z pobudek etycznych czy masz jakieś inne powody?
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11908
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 4 mies. temu  
krystian napisał:
Mam pytanie natury prywatnej do swojego wyboru podchodzisz z pobudek etycznych czy masz jakieś inne powody?

Zaczęło się od pobudek natury filozoficznej. Czyli Mahajana, Kundalini, zagadnienia karmiczne ect. Potem, wraz z postępem w odwyku od mięsa i tłuszczy nastąpiło oświecenie, że przy takiej diecie czuję się znakomicie. Już nie jestem tak bardzo nerwowy jak byłem za "mięsnej kadencji". Mam większy dystans i percepcję inaczej zorientowaną.

Tak więc koło się zamyka Bo, mając na uwadze obecne obserwacje, stan ducha i ciała, choć może nie idealny, to jestem zadowolony, że podjąłem tą decyzję.

Zatem krótko; pobudki etyczne grają tutaj pierwsze skrzypce

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12720
Re: Christmas dinner? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Ja nie wierze w takie rzeczy bo tak zostaliśmy stworzeni i jesteśmy mięsożercami i moim zdaniem ty raczej uwierzyłeś w to że będziesz się lepiej czuł niż tak naprawde jest
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
cottages4you cottages4you
Cottages4you oferuje ponad 9000 domków do wynajęcia na...