czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy o ulubionych przebojach muzycznych i zbliżających się koncertach. Filmowe hity i dyskusje o ciekawych książkach...
W dół1
TEMAT: Oddam książki dla dzieci
#18247
Oddam książki dla dzieci 9 lat(a), 7 mies. temu  
Witajcie, nie wiem co prawda na ile się Wam przydarzą, ale zakładam, że coś tam można skorzystać. Tak się składa że nie lubię książek "wyrzucać", jakoś nawet mi to przez myśl nie przechodzi więc wolę po prostu komuś dać, zwłaszcza, że to są książeczki dla najmłodszych, a te po prostu można wykorzystać do zabawy w domu, o ile oczywiście by ktoś reflektował. No nie wiem jak to mam zrobić, może wkleję zdjęcie jak mniej więcej wygląda:

okładka:


fragment:


Książeczka jest bardzo ładnie wydana, prawie nie nosi znamion zużycia. Nie wiem co więcej mogę napisać. Gdy wejdziecie sobie na tą stronę http://www.wsip.pl/wsparcie/pomoc/wesola-szkola-ksztalcenie-zintegrowane/ to tam jest opis "poznaj cykl dla czterolatka" i tam jak się kliknie otwiera się podgląd na książkę. W ten sposób można zajrzeć do środka. Jak coś to piszcie.
Mikicińska
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18287
Re: Oddam książki dla dzieci 9 lat(a), 7 mies. temu  
Ja bym reflektował, ale moje dziecko ma już wiecej niż 4 lata wiec zapewne by mu się to nie przydało Na pewno znajdzie się ktoś
Kris
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19467
Re: Oddam książki dla dzieci 8 lat(a), 8 mies. temu  
No, ale inicjatywa bardzo fajna. Ostatnio też było głośno o zostawianiu książek gdzieś na ławkach i to miała być taka forma wymiany. Co do książek dla dzieci księgarnia rewolucja ma też sporo, szczególnie jeśli interesują Cię polskie książki. Do końca nie wiem bo nie mam dzieci więc się tym nie interesowałem aż tak, ale ogólnie mają kilkadziesiąt tys. tytułów.
Poszek
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19483
Re: Oddam książki dla dzieci 8 lat(a), 8 mies. temu  
Faktycznie słyszałam o tych akcjach i trzeba rzeczywiście przyznać, że inicjatywa bardzo fajna. Poszek dobrze pisze, że w rewolucji jest sporo tytułów w tym także książek dla dzieci tutaj macie cały dział - doszła do mnie paczka od nich i 2 książeczki z myślą o maluchach właśnie zamówiłam fajne i kolorowe. Także można znaleźć coś fajnego na pewno u nich.
Gaho
Posty: 15
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/08/01 12:42 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....
Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Apteki i suplementy)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...