Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |

(VIDEO) Szwecja wysoko pokonała Szkocję
Utworzony: czwartek, 12 sierpnia 2010 06:25
Szwecja pokonała Szkocję w meczu towarzyskim na Rasunda Stadion w Sztokholmie aż 3:0. Jedną z bramek zdobył Zlatan Ibrahimovic, który uczcił w ten sposób swój powrót po dłuższej przerwie do reprezentacji, pozostałe trafienia zaliczyli Emir Bajrami i Ola Toivonen.

r e k l a m a

Do wczorajszego spotkania Szkocja nie przegrała jeszcze w tym roku żadnego meczu. Środowa potyczka od początku układała się jednak fatalnie. Szwedzi wyszli na prowadzenie już w 4 minucie pojedynku. Po dośrodkowaniu Wermblooma błąd popełnili szkoccy obrońcy, którzy nie upilnowali największej gwiazdy zespołu trzech koron. Ibrahimovic wpakował piłkę do siatki bez najmniejszego problemu.

Kolejna bramka padła na 6 minut przed zakończeniem pierwszej połowy. Anders Svensson dograł piłkę do Bajramiego, którego pierwszy strzał sparował Allan McGregor, ale przy dobitce był już bezradny.

Dzieła zniszczenia dokończył w 56 minucie Toivonen, który po dośrodkowaniu Kima Kallstroma strzelił bramkę głową. Rezultat mógł być jeszcze wyższy ale w bramce Szkotów dobrze spisywał się McGregor

Szwecja - Szkocja 3:0 (2:0)
1:0 Ibrahimovic 4'
2:0 Bajrami 39'
3:0 Toivonen 56'