czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Czego oczekujecie od życia?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1234
TEMAT: Czego oczekujecie od życia?
#12948
Czego oczekujecie od życia? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Takie troche nostalgiczne pytanie ale każdy z nas pewnie ma jakieś plany i marzenia. Głównie chodzi o to żeby na emeryturze móc powiedzieć - zrealizowałem się...

To chcielibyście dokonać, zrealizować?
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12956
Re: Czego oczekujecie od życia? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Umrzec w wieku 55 lat bo potem to juz lipa. Nie wyobrazam sobie siebi pracujacego w wieku 67 lub ile tam jest )
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12957
Re: Czego oczekujecie od życia? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Trochę "przyziemnie" ale; móc usiąść na fotelu we własnym domu, posłuchać muzyki z dobrego sprzętu w specjalnym pomieszczeniu przeznaczonym do odsłuchu, żonę do której mógłbym się uśmiechać i razem wspominać wszystkie szaleństwa (kandydatka już jest pytanie czy uśmiechu nam starczy), dobrą emeryturę oraz wspomnienia z pracy która dała satysfakcję (chociażby odrobinkę).

Ponadto; napisać i wydać książkę (tomik leży w szafie i się kurzy).
Tyle odnośnie własnej przestrzeni. Odnośnie przestrzeni poza rodzinnej to bardzo bym pragnął by KF Crann-tara na serio zaistniał na mapie Międzynarodowego Fandomu. By był rozpoznawalny a co najważniejsze byśmy w końcu mieli oficjalną siedzibę oraz rzesze ludzi, którzy by kontynuowali nasze dzieło kiedy już nadejdzie taka pora. Po to by ludzie w tym całym amoku życia potrafili zatrzymać ten amok i mieć szansę na uśmiech oraz spokojną starość. Po to by uniknąć wspomnień pt: "całe życie zapier..łem, a teraz czeka mnie piach, ohh jakie to prozaiczne...."

Pozdrawiam innych marzycieli,

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13015
Re: Czego oczekujecie od życia? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Przede wszystkim to chciałbym móc powiedzieć że nie zmarnowałem swojego życia- na razie myślę że nieźle mi idzie:)
nieznany
Posty: 52
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13046
Re: Czego oczekujecie od życia? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Spokojnej śmierci
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13112
Re: Czego oczekujecie od życia? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Jak najmniej komplikacji
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13174
Re: Czego oczekujecie od życia? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ciekawe czy ci co chcą przedłużenia wieku emerytalnego chodzą do barów ze striptizem może gdyby zobaczyli taką striptizerkę w wieku emerytalnym to odechciałoby im się zmian
Staruch

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13455
Re: Czego oczekujecie od życia? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Akurat w tej profesji o której napisałeś 5 lat nie robi różnicy
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13487
Re: Czego oczekujecie od życia? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Każdy o tej emeryturze gada a ja na odwrót wszelkim opinią chciałbym pracować i czerpać satysfakcję do czasu kiedy będe mógł. Może nie tak intensywnie jak teraz bo wiadomo że więcej czasu chciałoby sie poświecić na zwiedzanie ale jednak siedzenie i pierdzenie w fotel to nie dla mnie
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13521
Re: Czego oczekujecie od życia? 12 lat(a) temu  
O to się własnie rozbija cały konfikt z emeryturami że większość chciałaby pracować jak najdłużej ale pracy nie ma więc takie wydłużanie wieku emerytalnego spowoduje jeszcze większe zubożenie ludzi
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Pozostałe oferty

Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...
m-shop.eu (Polskie sklepy i hurtownie)
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór...
UK Office Direct UK Office Direct
Oferujemy ponad 25.000 produktów biurowych w niskich...
Creative Labs Creative Labs
Odtwarzacze MP3, przenośne centra rozrywki, głośniki...