wtorek, 07 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: Wakacje
#13798
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
HannaModzelewska napisał:
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Pole Namiotowe Lazurowe w Chłapowie. Co prawda Twoj target to europa, w domysle pewnie jakis zagraniczny kraj , jednak ja polecam sprawdzone polskie miejsce. Wybieram się całą rodziną, wydaje mi się, że skoro będziemy już mieć kilka dni na spędzenie czasu od rana do wieczora razem, to trzeba go jak najlepiej wykorzystać a byliśmy tam już rok temu. Planujemy zwiedzić trójmiasto i atrakcje Płw.Helskiego. Kiedys nacielam sie podczas korzystanie z ofert biur podrozy takze wole zalatwiac wszystko na własna reke. Zdjecia z Lazurowe w Chłapowie znajdziesz w internecie. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze pomoglam choć troszeczkę.

Pomysł fajny ale nie wiem czy nie jestem już za leniwa na pole namiotowe
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13871
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
mora_nova napisał:
HannaModzelewska napisał:
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Pole Namiotowe Lazurowe w Chłapowie. Co prawda Twoj target to europa, w domysle pewnie jakis zagraniczny kraj , jednak ja polecam sprawdzone polskie miejsce. Wybieram się całą rodziną, wydaje mi się, że skoro będziemy już mieć kilka dni na spędzenie czasu od rana do wieczora razem, to trzeba go jak najlepiej wykorzystać a byliśmy tam już rok temu. Planujemy zwiedzić trójmiasto i atrakcje Płw.Helskiego. Kiedys nacielam sie podczas korzystanie z ofert biur podrozy takze wole zalatwiac wszystko na własna reke. Zdjecia z Lazurowe w Chłapowie znajdziesz w internecie. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze pomoglam choć troszeczkę.

Pomysł fajny ale nie wiem czy nie jestem już za leniwa na pole namiotowe


Ja mam to samo, chyba zrobiłam się wygodna:P
Monisia
Posty: 240
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13881
Re: Wakacje 11 lat(a), 12 mies. temu  
Ja mysle ze w przypadku pan "postujacych" powyzej, moze o bys poprostu kwestia wieku, hahahaha......
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13932
Re: Wakacje 11 lat(a), 12 mies. temu  
Odezwał się ten co nie ceni wygody haha To czemu zamiast na biwaki latasz do Hiszpanii?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13938
Re: Wakacje 11 lat(a), 12 mies. temu  
mora_nova napisał:
Odezwał się ten co nie ceni wygody haha To czemu zamiast na biwaki latasz do Hiszpanii?
We Rzymie bylem tym razem, nie w Hiszpanii, hahahaha
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13964
Re: Wakacje 11 lat(a), 12 mies. temu  
Żebym na pole namiotowe się zdecydowała to ktoś musiałby mi za to zapłacić bo nawet za darmo bym nie wybrała takiego sposobu wypoczynku. ale jak ktoś lubi to spoko
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14035
Re: Wakacje 11 lat(a), 11 mies. temu  
Z namiotami jest ten problem że nie wiadomo na jaką pogodę się trafi
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14398
Re: Wakacje 11 lat(a), 10 mies. temu  
Pogoda to jedno ale mycie, komfort leżenia eh spartańskie warunki nie są już przyjemne w pewnym wieku
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14427
Re: Wakacje 11 lat(a), 10 mies. temu  
Nie ma to jak 5 gwiazdkowe hotele
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15168
Re: Wakacje 11 lat(a), 7 mies. temu  
mora_nova napisał:
Nie ma to jak 5 gwiazdkowe hotele

To prawda trzeba jeszcze tylko znaleźć coś w przystępnej cenie lub jakąś fajną promocję
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Pozostałe oferty

Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
JK Advice Centre (Doradztwo)
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
Emano Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy -...