niedziela, 28 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Telefon komórkowy?????
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1234
TEMAT: Telefon komórkowy?????
#16192
Re: Telefon komórkowy????? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Padfon to dwie rzeczy mogące byc jednym. jest telefon i jest tablet bedący jednocześnie stacja dokującą dla telefonu.
Sam telefon jest troszke mniejszy niż Samsung Galaxy a tablet ma przekątna ekranu 10".
A jak sie to spisuje, to przekonam sie niebawem, bo decyzja zapadła i niebawem ide po odbiór.
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16193
Re: Telefon komórkowy????? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
To calkiem niezly rozmiar telefonu bo jak by nie parzec to Galaxy nie jest taki znowu maly a i tablet 10" jest ok. No i jesli toto chodzi na androidzie a nie na np os Blackberry ( ) to juz wogole spoko. To jeszcze podaj ile taka zabawka kosztuje jak mozesz.
Powiedz mi jeszcze ile ma to to pamieci wbudowane bo specyfikacja jasno nie podaje. Podaje jedynie ze 16 gb ale co? Telefon czy pad ma 16? A moze do podzialu? Ogolnie wyglada tren sprzecik na calkiem mocny i szybki chociarz te 16gb....
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/03/29 18:04 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16194
Re: Telefon komórkowy????? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
ze specyfikacji wynika, że telefon ma przekątna ekranu 4.7" wymiar telefonu to 68mm x 138mm czyli można powiedzieć, że smuklejszy i dobrze leży w dłoni. Całkowita pojemność pamięci, to 25GB i z tego co zauważyłem to jest pamięć telefonu.
Tu ciekawostka: tablet nie jest w stanie pracować niezależnie jest stacją dokującą telefonu czyli po podłączeniu telefonu ładuje telefon, pozwala na dostęp do wszystkich funkcji na większym ekranie.
Zabawka kosztuje około 600 funtów, jest też w ofercie carphonewarohouse w zamian za podpisanie cyrografu z vodafone na 2 lata jest za friko.
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16195
Re: Telefon komórkowy????? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
WItam,
Jesli chodzio o dobry telefon to ja bym polecial (tutaj pewnie padna na mnie ze sie lansuje) iphone 4s lub 5.
Wiem wiem, sporo kosztuje.
Sam do tej pory bylem osoba ktora twierdzila ze nie ma co przeplacac, kupilek gdyz potrzebowalem telefon do testowania aplikacji.
Okazalo sie ze w tym momencie nie zamienie sie na inny telefon.
Szybkosc dzialania, aplikacji typu:
- kontakty
- email
- telefon
oraz gier jest duzo szybsza niz na ukochanym przez wszystkich samsungu sg3.
Polecam zapoznanie sie z jablkiem i sprawdzeniem jego zalet.
RafusG
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16196
Re: Telefon komórkowy????? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Na samsunga w życiu bym sie nie zdecydowal. Kiedys sie napalalem na GalaxyS ale jakos byl za drogi dla mnie i tak wyszło ze chwile później kopiłem zonie samsunga galaxy, z tym ze, Ace i mogę powiedziec ze jest okropny Poza tym cale życie z telefonami Nokia ale przyznam ci racje RafusG - nie ma jak iPhone. Każdy może powiedzieć ze jest lansiarski i wogole ale kto raz sprobuje, stwierdzi prawdopodobnie ze innego telefonu nie widzi u siebie.
To pisalem ja, szkot_77, szczesliwy posiadacz szesnasto gigowego iPhone'a 4S
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/03/30 18:36 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16214
Re: Telefon komórkowy????? 11 lat(a) temu  
szkot_77 - dokładnie. Ludzie wyzywja innych że się lansują itd. a tu nie o to chodzi.
Android może na początku jest w miarę szybki i ładny, jednak po upływie miesiąca, dwóch okazuje się że zaczyna się zacinać i już wszystko trwa strasznie długo. W jabłku tak nie ma swojego mam ponad 2 miesiące i jak chodził na początku tak chodzi teraz.

Pozdrawiam
RafusG
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16219
Re: Telefon komórkowy????? 11 lat(a) temu  
A do tego apple trzyma, mowiac delikatnie, za jaja rynek aplikacji i wszystko co wychodzi, wychodzi najpierw dla nich. Android dostaje potem. Wiarze sie to trez z cenami bo za powiedzmy gierke na iPhone zaplacisz £0.69 a na nokie lub telefon z androidem 3 razy tyle
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16495
Re: Telefon komórkowy????? 10 lat(a), 10 mies. temu  
iPhone to sprzęt dla kogoś kto lubi bajery, a nie dla kogoś kto chce po prostu dzwonić i wysyłać sms. Nie uważam również, że są trwałe bo wcale tak nie jest.
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16498
Re: Telefon komórkowy????? 10 lat(a), 10 mies. temu  
iPhone a wszystko czego obecnie możesz potrzebować włączając telefon nawigacje, aparat, kamerę, odtwarzacz mp3 i video a także komputer. Poza tym mam iPhona od ponad roku i puki co nie ma z nim nawet najmniejszych problemów. Moja wymarzona Nokia N8 będąc w tym samym wieku co mój iPhone była do praktycznie do wyrzucenia, ze o ograniczonym dostępie do aplikacji, jako ze chodziła na OS Symbian nie wspomnę.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16544
Re: Telefon komórkowy????? 10 lat(a), 9 mies. temu  
Co prawda przesiadłem się na inny telefon ale Nokie N8 nadal mam i używam z kilku względów:
- nawigacja lepsza niż w systemie Android
- aparat fotograficzny hmmmm jeśli chodzi o te w telefonach to nadal na topie i często, jeśli muszę na szybko zrobić dobre zdjęcie to sięgam po Nokie

A przy okazji Symbian obecnie jest chyba najbezpieczniejszym OSem
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Pozostałe oferty

ebookers.com ebookers
Wyszukiwanie i rezerwacje połączeń lotniczych,...
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Odszkodowania i ubezpieczenia)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Europcar Europcar
Europcar jest największą w Europie firmą wynajmującą...