piątek, 17 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Royal baby...
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Royal baby...
#16640
Royal baby... 10 lat(a), 9 mies. temu  
Zauważyłam oburzenie u niektórych, że jest tak głośno o narodzinach dziecka Kate i Williama. Nie wiem co jest w tym złego przecież to rodzina królewska i nic w tym dziwnego, że każdy się tym interesuje w mniejszym lub większym stopniu. Zadziwiają mnie czasem ludzkie zawistne reakcje - co wam do tego, nikt wam nie każe w tym uczestniczyć. Naprawdę prymitywne zachowania!
różyczka
Posty: 135
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16656
Re: Royal baby... 10 lat(a), 9 mies. temu  
Niektórzy są delikatnie mówiąc nadwrażliwy na szczęście innych Z takimi zachowaniami nie da się nic zrobić, ponieważ jest to czysta ludzka zazdrość.
nieznany
Posty: 52
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16686
Re: Royal baby... 10 lat(a), 9 mies. temu  
Nad wrazliwi? Ja sie boje lodowke otwierac, bo sie boje, ze te dziecko tam zobacze. Wszedzie 100 miliardow informacji i dziecku, ktore wyglada jak kazde inne.
Apteczka
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16694
Re: Royal baby... 10 lat(a), 9 mies. temu  
Nic w tym dziwnego w końcu to rodzina królewska, a to dziecko to przyszły następca. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to niech nie ogląda i nie czyta informacji na ten temat i po sprawie
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16762
Re: Royal baby... 10 lat(a), 9 mies. temu  
Nie wiem o co tyle szumu w końcu pokazali dziecko, poinformowali co, kiedy, gdzie i na tym się zakończyło.
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Pozostałe oferty

alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Novatech Novatech
Novatech to jeden z wiodących sklepów komputerowych w...