czwartek, 02 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Sobowtór
#17520
Sobowtór 10 lat(a), 3 mies. temu  
Czy zdarzyło wam się kiedyś spotkać swojego sobowtóra albo, że ktoś was z kimś pomylił? Jakiś czas temu spotkało mnie coś takiego. Dziewczyna widząc mnie była pewna, że jestem kimś innym i potem mi o tym powiedziała. Na początku nie wiedziałam czemu miała minę jakby ducha co najmniej zobaczyła. Aż mnie dreszcz przeszył brrry
różyczka
Posty: 135
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17523
Re: Sobowtór 10 lat(a), 3 mies. temu  
Moi rodzice kiedys widzieli mojego sobowtora...heheh mialam moze z 18 lat jak rodzice pojechali do Warszawy i tam moja mama o malo zawalu nie dostala jak zobaczyla "mnie" siedzaca z obcymi ludzmi w Mc Donald hehe
Szkoda, ze zdjecia nie zrobili bo z mila checia chcialabym zobaczyc swojego sobowtora
Kama76
Posty: 34
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17570
Re: Sobowtór 10 lat(a), 3 mies. temu  
Mówi się, że osobiście spotkać swojego sobowtóra jest nie możliwe, ale ktoś jak najbardziej. Kiedyś mój kumpel powiedział mi z fochem, że mu cześć nie odpowiedziałem Okazało się, że to nie ja byłem
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17597
Re: Sobowtór 10 lat(a), 3 mies. temu  
Wydaje mi się, że to tylko czyste przypadki i zbiegi okoliczności w podobieństwach
Kowboj

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17648
Re: Sobowtór 10 lat(a), 2 mies. temu  
Też wydaje mi się, że to tylko podobieństwo, a nie od razu nasza kopia Na szczęście nie spotkałem swojej podobizny
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17805
Re: Sobowtór 10 lat(a) temu  
Ja tam nie wierzę w żadne sobowtóry, bo w końcu każdy człowiek jest inny. Może być podobieństwo, ale nie ma drugiego takiego samego
ciekawska
Posty: 114
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Pozostałe oferty

Intenso Lingerie (Odzież, obuwie, dodatki)
Bielizna firmy Esotiq dla kobiet oraz kolekcja dla Panów...
HOUSE (Polskie sklepy i hurtownie)
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały...
Budget Air Budget Air
Wyszukiwarka i porównywarki cen biletów lotniczych,...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...