czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Czy tel. na abonament się opłaca?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Czy tel. na abonament się opłaca?
#18599
Czy tel. na abonament się opłaca? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Mam telefon na karte i myślę o abonamencie, ale szczerze mowiąc to nie wiem czy mi się to będzie oplacalo bo czesto gesto doładowuje tel. za 15.00 funtow na miesiac i to wystarcza. No chyba, że mam wieksza potrzebę dzwonienia to wtedy trochę wiecej. Co myślicie o abonamentach i jaka siec ma dobre oferty?
zaczarowana

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18613
Re: Czy tel. na abonament się opłaca? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Wszystko zależy od tego ile dzwonisz ipt. Abonament możesz już mieć za 10-15.00 funtów miesięcznie, ale pytanie czy chcesz też mieć telefon i jaki? Końcowy koszt zależny jest od kilku czynników, więc najlepiej sprawdzić na internecie co mają w ofertach różne sieci komórkowe.
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18614
Re: Czy tel. na abonament się opłaca? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Abonament najbardziej opłaca się wtedy, kiedy dużo się dzwoni lub pisze smsów na różne sieci.

W sumie każdy operator ma free call i smsy do swojej sieci, ale do innych już nie - osobiście uważam że dzwonienie z o2 (mając Pay&Go) na np. Lebara, T-Mobile jest dość drogie.

Więc przekalkuluj sobie czy będzie Ci się opłacało.



Pozdrawiam.
panna_migotka
Posty: 16
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18640
Re: Czy tel. na abonament się opłaca? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Abonament też możesz dobrać sobie do swoich potrzeb wiec to nie jest tak, że abonament jest jeden i płacisz np. 30-40 funtów miesięcznie. Sa również za 15 funtow, ale musisz sprawdzić ile czego ci potrzeba miesięcznie. Aha, no i jaka sieś cie interesuje, choć np. 3 nie polecam ;/
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18651
Re: Czy tel. na abonament się opłaca? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Przeliczając abonament w polsce i w uk - na wyspach wychodzi zdecydowanie taniej. Poza tym masz lepsze telefony do dyspozycji.
nowakp
Posty: 97
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Pozostałe oferty

JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...
alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...