czwartek, 09 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Hybryda czy zel
#22515
Hybryda czy zel 7 mies., 4 tygodni(e) temu  
Cześć!
Wyjaśni mi ktoś różnicę między hybrydą a żelem? czytam internet i ja tej różnicy nie rozumiem...
Krótka historia: kiedyś robiłam sobie sama hybrydę, po około dwóch latach wyszła mi pierwsza onycholiza. Wtedy zrobiłam sobie przerwę na prawie 9 miesięcy, szukałam innych lakierów hybrydowych (wcześniej semilac i neo nail). Po przeczytaniu dobrych opinii kupiłam cały zestaw firmy kabos gelite. Faktycznie nie uczuliły mnie tak jak tamte, ale po zdjęciu hybrydy paznokcie wyglądaly dziwnie, onycholiza nie wyszła. Odpuściłam znowu na prawie dwa lata.
W styczniu br. leciałam na wymarzone wakacje i chciałam sobie zrobić ładne pazurki, wybrałam się do salonu i zrobiłam hybrydę - znowu inna firma. Niestety, palce bolały, piekły, po zdjęciu znowu pojawiła się onycholiza. Lakier ściągała mi inna stylistka w innym miejscu - stwierdziła, że plytka została za mocno spiłowana.
I teraz pytanie - czy po żelu też będę miała takie problemy? Nie do końca rozumiem różnicę między tymi metodami. Czy jest tu ktoś kto całkiem zrezygnował z ładnych paznokci z tego powodu?
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22516
Re: Hybryda czy zel 7 mies., 4 tygodni(e) temu  
Hybrydę nakłada się na krótkie paznokcie. To jest tylko lakier. Trzeba odpowiednio zmatowic płytkę, odtluscic. Trzeba nałożyć bazę, kolor i top albo takie 3 w jednym od razu.
Żel służy do przedłużenia, utwardzenia długich paznokci. Na żel możesz nałożyć kolor hybrydowy chyba, że masz kolorowy żel. Możesz też nałożyć żel na krótkie paznokcie żeby je bardziej utwardzić i żeby hybryda się lepiej trzymała.
Hybrydę ściągasz frezarka lub acetonem i robisz stylizacje od nowa albo ściągasz delikatnie kolor. Dużo łatwiej jest zniszczyć sobie paznokcie przy źle zrobionej stylizacji lub jej ściągnięciu.
Przy żelu dobrze jest ściągnąć kolor i warstwę górną i dopełnić od strony skórek i lekko górę.
Generalnie najlepiej jakbyś poszła do salonu na obie usługi żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda i obejrzyj sobie dużo filmików. Można znaleźć jakieś bezpłatny kursy w internecie. Sprawdź też Quloo.
Jesli szukasz inspiracji zerknij sobie na stronę:
hotelsgratis.pl/paznokcie-w-kropki-najpiekniejsze-stylizacje-paznokci-hybrydowych/

Jest tutaj wiele pomysłów na zrobienie sobie pazurków.
annanina
Posty: 149
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Pozostałe oferty

National National Car Rental
Oferujemy korzystne ceny za wynajem pojazdów we...
Gatwick Express Gatwick Express
Połączenie kolejowe pomiędzy lotniskiem Gatwick a...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....
Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...