sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






gdzie na tanie i fajne wakacje??
Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół123
TEMAT: gdzie na tanie i fajne wakacje??
#6621
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 13 lat(a), 3 mies. temu  
jeżeli ktoś pali no to ma sie czego obawiać ale z drugiej strony na leczenie palaczy idą składki tych nie palących więc ja na przykład nie chce płacic za czyjeś błędy bo rzucić palenie każdy może a mimo wszechobecnej informacji szkodliwości palenia dalej tego nie robią
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6718
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 13 lat(a), 3 mies. temu  
korzystał już ktoś z szalonej środy w locie? opłaca się?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6882
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 13 lat(a), 3 mies. temu  
i tak nie przebija tanich lini lotniczych a mi posiłek w trakcie lotu nie jest potrzebny moge wytrzymac kilka godzin
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18236
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 9 lat(a), 8 mies. temu  
W celu sprawdzenia tanich lotów, polecam wyszukiwarkę na stronie...

Mają największą bazę danych w polsce i obsługują wszystkich przewoźników tanich linii lotniczych, oraz regularnych.
Selfer
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/08/13 17:02 Przez Redakcja POLEMI.co.uk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21748
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 6 lat(a), 10 mies. temu  
polecić mogę Pieniny:) oj cudne wakacje przezyśli tej zimy tam:) pogoda dopisała, przyjaciele świetni. Tu pełen szacunek dla właściciela apartamentów Ostoja Jaworki, że z nami wytrzymał. A pokój mieliśmy naprawdę królewski. I na wyciąg krzesełkowy mieliśmy rzut kamieniem:D
torch
Posty: 28
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21875
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 6 lat(a), 5 mies. temu  
Teraz to Egipt i Turcja kuszą, trochę strach no ale z drugiej strony nic się takiego tam nie dzieje. Co jakiś czas się coś słyszy, ale ludzie jakoś jeżdżą i wracają
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21988
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 5 lat(a), 11 mies. temu  
Nie wiem czy wybrałbym sie do Egiptu. Nigdy nie byłem i owszem jestem zdania, ze zabytki mają tam przednie. Jednak sytuacja jest tam na tyle napięta, ze wolę europejskie kraje.
W tym roku odwiedziłem w kwietniu Hiszpanię, konkretnie okolice Walencji. MIejsce polecam, jest naprawdę ładnie.
W lecie lecę również do Polski. Uwazam,że Polska ma równie wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia jak inne kraje. Ostatnio na przykład odkryłem Wałbrzych. Polecam zamek Książ. Robi wrażenie!
www.ekstraspanie.pl/news/atrakcje-walbrzycha-co-zobaczymy-w-krolewskim-miescie-walbrzych,257
jka
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/05/24 09:15 Przez jka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22473
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 1 Rok, 1 Miesiąc temu  
Od siebie polecam Jezioro Białe w OKunince Jesli szukasz wygodnych noclegów w Okunince, polecam ten domek:
szyszka-okuninka.pl/

Znajduje się w ładnej okolicy i jest całoroczny Jezioro Białe to jedno z najpiękniejszych i najczystszych jezior w Polsce. Znajduje się wśród lasów i pól, co daje wspaniały krajobraz i wspaniałe miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta.
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Pozostałe oferty

polskaapteka.co.uk (Apteka i suplementy)
W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko szeroki wybór...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...
National National Car Rental
Oferujemy korzystne ceny za wynajem pojazdów we...
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...