piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Wnioskowanie o hausing Benefit z wyprzedzeniem
Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: Wnioskowanie o hausing Benefit z wyprzedzeniem
#15680
Wnioskowanie o hausing Benefit z wyprzedzeniem 11 lat(a), 4 mies. temu  
mam pytanie odnosnie tytulu jak sie ubiegac o taki wniosek i jaka ma nazwe wniosek w jezyku angielskim . Posiadam dom i hause Benefit . ale zamierzam poszukac innego domu . nie cierpie mojej dzielnicy w ktorej mieszkam z rodzina . pozdrawiam
nikita
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15686
Re: Wnioskowanie o hausing Benefit z wyprzedzeniem 11 lat(a), 4 mies. temu  
Nie rozumiem Twojego pytania. Masz housing benefit i pytasz się jak to się nazywa po angielsku jednocześnie podając jego angielska nazwę.
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15690
Re: Wnioskowanie o hausing Benefit z wyprzedzeniem 11 lat(a), 4 mies. temu  
chodzilo mi o formularz moze znacie nazwe . chce sie przeprowadzic do innej dzielnicy wiec co bede miec kontynuacjie . czy nalezy nowe wnioski skladac?w innym cansilu?. nie wiem jak dziala taka procedura
nikita
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15691
Re: Wnioskowanie o hausing Benefit z wyprzedzeniem 11 lat(a), 4 mies. temu  
Idz do najblizszego biora council i popros o alikacje (application form) na housing benefit, ale z tego co kiedys patrzylem jakie sa stawki to ze tak powiem gra niewart swieczki. Papierow do przedstawienia cala sterta a pieniadze tak naprawde zadne.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15692
Re: Wnioskowanie o hausing Benefit z wyprzedzeniem 11 lat(a), 4 mies. temu  
Dokument znajdziesz tutaj

Pomijając kwestie ilości kasy za housing benefit, to problem jest jeszcze z landlordami, bo nie każdy chce wynajmować mieszkania gdy ktoś ma housing benefit
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15702
Re: Wnioskowanie o hausing Benefit z wyprzedzeniem 11 lat(a), 4 mies. temu  
nie wiem gdzie mieszkasz czy w szkocji czy w angli szkocji ale w szkocji to nie możteż ubiegać się o housing benefit z wyprzedzeniem to jedną sprawa a druga bardziej istotna to to że od nowego roku chybannie będzie już housing benefit bo go likwidują jak i inne benefity będzie tylko taki uniwersalny ale jak o niego aplikowac to już musisz iść do city council ..a co do nazwy to nazywało się to dokładnie council tax credit & housing benefit-przyznawali to razem bo aplikacja jest na obydwa i jeżeli przyznali ci housing to i automatycznie council tax credit też dostawales ubiegać
tqilla
Posty: 11
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15703
Re: Wnioskowanie o hausing Benefit z wyprzedzeniem 11 lat(a), 4 mies. temu  
NIEPRAWDA!!!!! wszystko jest uzależnione od twojej sytuacji finansowej i życiowej .... Ja dostałem dofinansowanie większe niż wynosił mój czynsz....a council tax płaciłem £5 na miesiąc zamiast £120 ...więc warto czasami ale nie chciałbym być drugi raz w takiej sytuacji finansowej. wolę pracować i mieć ta satysfakcję że zarabiam wystarczająco żeby utrzymać moja rodzinę i popłacic wszystkie rachunki bez konieczności korzystania z pomocy urzędów ....dzięki bogu mieszkamy w kraju który pomoc mają oferuje i możemy z niej korzystać powoli w przeciwieństwie do naszej ojczyzny która mogła by conajwyżej wysłać nam pismo że jeżeli nie ureguluje zaległości w przeciągu tygodnia to eksmisja gwarantowana na następny dzień
.... CIESZMY SIĘ ŻE DALI NAM MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z TYCH DOBRODZIEJSTW SYSTEMU I
NIENADUZYWAJMY GO I ICH UFNOŚCI CO DO NASZYCH RODAKÓW...wielu z nas oszukuje i najskromniej mówiąc okradaja rząd wykorzystując ich naiwnosc ....jak tacy ludzie będą tak robić to za kilka lata polaków nie będzie benito i żadnej pomocy
tqilla
Posty: 11
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15712
Re: Wnioskowanie o hausing Benefit z wyprzedzeniem 11 lat(a), 4 mies. temu  
chodzi o to ze mieszkam z sama z corka i dziecmi w starym domu , corka na zdjieciu w moim profilu ja pracuje i corka tez pracuje na pol etatu . wiec hausing benefit musze miec poniewaz nie stac gdy bym oddala wyplate na dom z czego bym zyla . nie prawda ze nie chca wynajmowac domow z tym co maja benefity . poniewaz bardziej ci ludzie sa wiarygodni niz ci co wynajmuja dom i mieszkaja w 12 osob , ja poprostu chialam dom w innej dzielnicy i slyszalam ze mozna sie staarc o kaucjie i benefit na dom z wyprzedzeniem . ale moze sie myle . gdyz interesuje mnie inna dzielnica blizej mojej pracy . pozatym to dzielnica hinduska , nawet w szkole moja wnuczka jest jedyna w klasie a w szkole moze widzialam 3 biale dziewczynki . nie ma kolezanek znajomych . ludzie mili ale inna kultura , nawet wolne w szkole maja troche inaczej , nie czujemy sie tu komfortowo i chcemy isc na inny dom . i co musze znowu kaucje wplacac czekac na decyzjie to twalo tu i nie wiem jak to zalatwic zeby miec kontynuacjie czy jest to mozliwe . troche kasy i czekania mnie wczesniej kosztowalo i boje sie przez to wszystko przechodzic na nowo , nikt tu nie siedzi na benefitach , tylko korzysta z tego co kazdemu sie nalezy place podatki i moja corka tez wiec nie mylcie nas . ale sie rozpisalam , nie wiem czy dobrze wyjasnilam , czy mial ktos taki problem.pozdrawiam
nikita
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...