poniedziałek, 29 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Adres zameldowania w dowodzie osobistym
Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: Adres zameldowania w dowodzie osobistym
#16294
Adres zameldowania w dowodzie osobistym 11 lat(a) temu  
Witam,

na koniec maja wyjeżdżam do Anglii na stałe. Aktualnie w Polsce nie mam żadnego miejsca, w którym mógłbym się zameldować, wczoraj przeprowadziłem wymeldowanie i w związku z tym muszę wyrobić nowy dowód osobisty.

Moje pytanie jest następujące: czy mogę mieć problemy np. w banku, u pracodawcy spowodowane tym, że w dowodzie osobistym nie będę miał wpisanego adresu? Jeśli tak, to czy w tej sytuacji pomoże paszport, nad którego wyrobieniem zastanawiam się ze względu na koszty?

Pozdrawiam
Paweł
pawel8
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16296
Re: Adres zameldowania w dowodzie osobistym 11 lat(a) temu  
Problemow z tytulu braku meldunku mial na pewno nie bedziesz ale radzilabym ci wyrobic paszport wtedy na pewno unikniesz problemow zwiazanych z zalatwianiem roznych formalnosci,najczesciej i tak wymagany jest paszport....powodzenia
lula0101
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16299
Re: Adres zameldowania w dowodzie osobistym 11 lat(a) temu  
...a za potwierdzenie adresu zameldowania dla ewentualnego pracodawcy (chociaż ten raczej tego nie bedzie od ciebie wymagal) lub banku wystarczy rachunek za wode/gaz/telefon/council tax na ktorym widnieje twoje nazwisko i twoj brytyjski adres.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16301
Re: Adres zameldowania w dowodzie osobistym 11 lat(a) temu  
Dzięki za odpowiedzi. Paszport postaram się wyrobić.
Przez bliżej nieokreślony czas będę mieszkał ze znajomymi, więc podejrzewam, że żadnych rachunków na moje nazwisko nie będę dostawał.
pawel8
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16302
Re: Adres zameldowania w dowodzie osobistym 11 lat(a) temu  
w UK nie ma czegos takiego jak adres zamieszkania i adres zameldowania, po prostu twój adres zamieszkania jest automatycznie twoim adresem zameldowania. PO co sobie życie komplikować?
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Rebtel Rebtel
Rebtel to o 90% tańsze rozmowy międzynarodowe. Każdy...