środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół123
TEMAT: Telefon na abonament w UK
#5592
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
olałem juz sporawe z abonamentem kupiłem telefon i mam na kartę innym razem może będzie im bardziej zależało na solidnym kliencie
XXX

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5652
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 5 mies. temu  
z abonamentem tyle dobrze ze w takich samych opłatach miesięcznych dostałbyś telefon za darmo
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6269
Re: Telefon na abonament w UK 13 lat(a), 4 mies. temu  
ale nie musisz płacić miesięcznie jak nie dzwonisz tyle
XXX

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11367
Re: Telefon na abonament w UK 12 lat(a), 4 mies. temu  
mam pytanko. kupilam sobie telefon na abonament w anglii a teraz przyjechalam na miesiac do polski i kupilam starter plusa wlozylam do telefonu i.. dupa. czy to znaczy ze nie moge uzywac w tym telefonie polskiej karty???
Iwcia666
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11368
Re: Telefon na abonament w UK 12 lat(a), 4 mies. temu  
Pewnie jest założony simlock ale to dziwne bo dotychczas nie miałam na żadnym brytyjskim telefonie blokady sim
zielonooka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11370
Re: Telefon na abonament w UK 12 lat(a), 4 mies. temu  
Zakladam ze kupowalas od dealera typu phones4u czy carphone warehouse dlatego. Oni sprzedaja bez siloka. jak kupujesz bezposrednio od operatora to taki tel ma blokade.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11371
Re: Telefon na abonament w UK 12 lat(a), 4 mies. temu  
kupowalam w phones4u telefon blackberry 9900 bold. wlozylam karte startowa plus, wlaczam telefon i pokazuje sie :
"logowanie przy uzyciu blackberry ID
korzystasz z nowej karty sim. zaloguj sie by lepiej uzywac uslug blackberry."
wyjsc z tego tak po prostu nie moge, zalogowac sie tez nie idzie, zarejestrowac tez nie ale jest jeszcze opcja "wyrejestruj" ale wtedy pisze ze usuneli by mi wszystkie dane z telefonu.
Iwcia666
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11372
Re: Telefon na abonament w UK 12 lat(a), 4 mies. temu  
jest jeszcze opcja "polaczenie alarmowe"
Iwcia666
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11373
Re: Telefon na abonament w UK 12 lat(a), 4 mies. temu  
na bank jest blokada sima ale jak chcesz być pewna przejdź się do plusa i powiedz że karta sim nie działa - oni sprawdza i powiedzą o co chodzi
brzęczyszczykiewicz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11381
Re: Telefon na abonament w UK 12 lat(a), 4 mies. temu  
wyczytalam ze taka blokade moge zdjac przez internet i to chyba kosztuje z 60 zl tylko czy jesli mam telefon na abonament na 2 lata to czy ja moge zdjac sobie ta blokade?
Iwcia666
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...
alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...
TŁUMACZENIA przysięgłe (Tłumacze)
Tłumaczenia przysięgłe akceptowane przez konsulat;...