piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum zarówno dla profesjonalistów jak początkujących fotografów. Zadawaj pytania, publikuj swoje prace i oceniaj zdjęcia innych!
W dół123
TEMAT: wywabione zdjęcia
#2492
wywabione zdjęcia 13 lat(a), 10 mies. temu  
Czy istnieje jakaś metoda aby przywrócić do blasku wywabione stare zdjęcia. Bardzo zależy mi na paru fotografiach, które niestety były trzymane luzem bez albumu i ich kondycja nie jest już najlepsza. Da się coś z tym zrobić? Pomóżcie/
sophia
Posty: 251
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2500
Re: wywabione zdjęcia 13 lat(a), 10 mies. temu  
studia fotograficzne oferuja takie uslugi - ale chodzi o takie punkty fotograficzne normalne nie np w supermarketach czy innych takich miejscach gdzie zajmuja sie glownie odbitkami
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2501
Re: wywabione zdjęcia 13 lat(a), 10 mies. temu  
dlatego ja robię zdjęcia aparatem cyfrowym. A tak na poważnie to ważne właśnie żeby nie trzymać zdjęć na powietrzu, bo tlen je niszczy.
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2528
Re: wywabione zdjęcia 13 lat(a), 9 mies. temu  
W profesjonalnym zakładzie fotograficznym nie powinnaś mieć z tym żadnego problemu, będziesz miała śliczne zdjęcia jak nowe
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3004
Re: wywabione zdjęcia 13 lat(a), 8 mies. temu  
Mario
"dlatego ja robię zdjęcia aparatem cyfrowym. A tak na poważnie to ważne właśnie żeby nie trzymać zdjęć na powietrzu, bo tlen je niszczy."

To ze zrobisz zdjecie cyfrowe to nie oznacza ze ci sie nie zniszczy
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13839
Re: wywabione zdjęcia 11 lat(a), 11 mies. temu  
jest pewna metoda, zeskanować poprawić i wywołać na nowo. Zajmuję się troszkę fotografią i grafiką jeśli chcesz napisz na priv i zobaczymy co da się zrobić... >-
beniaem
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13896
Re: wywabione zdjęcia 11 lat(a), 11 mies. temu  
...to nie prawda ze jak sa bardzo zniszczone da sie je odrestaurowac jak nowe , mozna je przy dobrej jakosci skanu odnowic ale tez cudow nie mozna sie spodziewac jesli tylko sa wyblakniete to pobawilbym sie na curvach a potem troszke na warstwach male korekty ...
bocius800726
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13903
Re: wywabione zdjęcia 11 lat(a), 11 mies. temu  
bocius800726 napisał:
...to nie prawda ze jak sa bardzo zniszczone da sie je odrestaurowac jak nowe , mozna je przy dobrej jakosci skanu odnowic ale tez cudow nie mozna sie spodziewac jesli tylko sa wyblakniete to pobawilbym sie na curvach a potem troszke na warstwach male korekty ...
Witaj z powrotem na forum synu marnotrawny, hahahaha. Posiedź to troche i popisz zamaist spamowac na fejsie, hahaha
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13906
Re: wywabione zdjęcia 11 lat(a), 11 mies. temu  
Witaj , posiedze tu ale widze ze tu wciaz cisza
bocius800726
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13908
Re: wywabione zdjęcia 11 lat(a), 11 mies. temu  
kiedyś mojej koleżance przerobiłam zdjęcie męża który zmarł tragicznie miała tylko jedno jedyne zdjęcie z wyrwane z dowodu osobistego , połamane i z dziurami po zszywkach . zrobiłam zdjęcie zdjęciu (bo tylko miałam aparat i laptop) i naprawiłam w corelu, teraz ma duży portret męża.
manda
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (polskie sklepy))
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Ink Factory Ink Factory

Ink Factory jest specjalistycznym sklepem oferującym...
Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...
Kursy na wózki widłowe (Szkoły i kursy)
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z...