piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół1234567
TEMAT: Randki online
#6286
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
kiedys sie zarejestrowałam ale wszyscy kolesie chcieli tylko jednego... chyba nie musze mówić o co chodziło wiec sie wyrejestrowałam i moja przygoda z takimi serwisami sie skonczyła
Marica laska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6294
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
Kiedys moze i bym kogos takiego nazwal desperatem , nieudacznikiem itd ale teraz absolutnie nie .Nie kazdy lubi siedziec wieczorami w barach itd wiec ma mniejsza mozliwosc poznania nowych ludzi , nie dla kazdego jest znane : Im wiecej pije tym mniej pamietam na drugi dzien .....sa tacy ktorzy pracuja a po pracy oddaja sie pasjii . Marico nie tylko kolesie mysla o tym co Masz na mysli ....kazdy sposob jest dobry jesli jest skuteczny ...
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6347
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
podzielam zdanie internet jest dominującym łącznikiem międzyludzkim więc można z niego korzystać w końcu znajomość przez internet się tylko zaczyna a później może spotkania...
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6348
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
....pewnie ze tak , nie mozna oceniac czlowieka tylko po tym ze jest na serwisie rankowym , jezdzi oplem a nie VW , je jablka a nie gruszki .....
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6366
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
problem w tym że przez internet każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony - wrzuca zdjęcia które dawno przestały być aktualne albo jeszcze inaczej wrzucają zdjęcia nie swoje. N ie ma to jak prawdziwa chemia spotkania na żywo
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6391
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
Oczywiscie ze i tak bywa ale przez takowy portal wystarczy sie umowic i przekonac sie jak cos z tego wyjdzie to super , jak nie coz ....ludzie nie tylko udaja innych w swiecie internetowym ale w rzeczywistym rowniez ....
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6405
Re: Randki online 13 lat(a), 4 mies. temu  
przyznaje sie bez bicia że nigdy nie rejestrowałem sie w takich serwisach ale jak byłem młodszy czyli 5-6 lat temu to pamiętam że poznawałem ludzi przez gg pisało sie do kogoś obojetenie kogo z wyszukiwania i w ten sposób poznawałem ludzi
Rewolucjonista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6815
Re: Randki online 13 lat(a), 3 mies. temu  
takie znajomości są sztuczne bo każdy pokazuje siebie z jak najlepszej strony a ile osób które wypowiadają się w tym wątku utrzymuje kontakt z ludźmi których poznało za pośrednictwem takich portali? mało kto bo zawsze sie tylko pogada co najwyżej jedno spotkanie i później juz nic bo widzimy człowieka jakim jest w rzeczywistości
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6843
Re: Randki online 13 lat(a), 3 mies. temu  
Wirtualne zawieranie znajomości to jak stąpanie po cienkim lodzie.
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6925
Re: Randki online 13 lat(a), 3 mies. temu  
w rzeczywistym świecie też nie ma pewności że pozna się druga osobę taka jaka jest na prawde
Mati

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234567
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Pozostałe oferty

Kupdom (Praca stała i dodatkowa)
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...