środa, 08 kwietnia 2020
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom
r e k l a m a  |

Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół1234567
TEMAT: Randki online
Re: Randki online 6 lat(a), 8 mies. temu  
Po co tyle dywagacji?! Nie lepiej po prostu spróbować poznać kogoś w sieci? PRzecież, jak masz jakikolwiek znak, ze to nieodpowiednia osoba łatwo można zerwać kontakt. Według mnie ryzyko jest mniejsze niż w realnym świecie...
Aga_jaga
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Randki online 6 lat(a), 6 mies. temu  
Ja mam bardzo miłe doświadczenia jeśli chodzi o portale randkowe. Kilka razy umawiałam się z kimś poznanym w ten sposób i zwykle były to znajomości, które przetrwały do tej pory. Ostatnio trafiłam na portal Polish Souls, stworzony z myślą o Polakach za granicą. Bardzo fajna sprawa, można znaleźć osoby ze swojej okolicy.
goska64
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Randki online 6 lat(a), 5 mies. temu  
goska64 napisał:
Ja mam bardzo miłe doświadczenia jeśli chodzi o portale randkowe. Kilka razy umawiałam się z kimś poznanym w ten sposób i zwykle były to znajomości, które przetrwały do tej pory. Ostatnio trafiłam na portal Polish Souls, stworzony z myślą o Polakach za granicą. Bardzo fajna sprawa, można znaleźć osoby ze swojej okolicy.

Byłam na tym portalu. Jest tam taki chłopak - nie będę rzucać nickiem - przystojny blondyn z Londynu. Tak szarmanckiego mężczyzny nie spotkałam przez całe życie! :)Myślicie, że warto się spotkać?
DorkaM

Hej zajerejstruj sie na badoo mozna poznac tam ciekawych ludzi i to jest za darmo
kasia30

Temat rzeka można się rozwodzić nad tym, ale i tak każdy wybierze to co uważa za najlepsze dla niego samego Dużo ludzi zawłaszcza w tych czasach poznaje się przez internet. Ważne jest aby zawsze zachowac ostrożność.
karolcia

Re: Randki online 6 lat(a), 4 mies. temu  
karolcia napisał:
Temat rzeka można się rozwodzić nad tym, ale i tak każdy wybierze to co uważa za najlepsze dla niego samego Dużo ludzi zawłaszcza w tych czasach poznaje się przez internet. Ważne jest aby zawsze zachowac ostrożność.

Oczywiście, że tak. Trzeba być ostrożnym, ale nie przewrażliwionym. Portale randkowe nie gryzą i jest tam mnóstwo fajnych ludzi, dlatego warto spróbować
Aga_jaga

hej chce ktos popisac
konkolek

jest tu ktos ?
konkolek

Jak chcesz popisać to polecam Polish Souls - tam wszyscy chcą popisać, kogoś poznać, dobrze się bawić.
Aga_jaga

Re: Randki online 6 lat(a), 2 mies. temu  
Sorry Aga ale przedobrzyłaś, krypto-reklama się sączy między wierszami.
LASERman

Do góry1234567
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Pozostałe oferty

Higher Nature Higher Nature
Higher Nature jest znaną brytyjską marką specjalizującą...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
Eden4flowers Eden4flowers
Jedna z pierwszych brytyjskich kwiaciarni internetowych....