Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |

SPL: Rangers i Celtic wciąż bez porażki
Utworzony: poniedziałek, 18 października 2010 09:40
Nie doszło do oczekiwanej niespodzianki i w dalszym ciągu piłkarze Rangers i Celtic Glasgow przewodzą tabeli punktowej ligi szkockiej. Obie drużyny posiadają komplet punktów i w porównaniu z poprzednią kolejką zmieniła się tylko obsada pierwszego miejsca w tabeli. Rangers wyprzedzili Celtic lepszym stosunkiem bramkowym.

r e k l a m a

Glasgow Rangers - Motherwell

Glasgow Rangers odnieśli już ósmą wygraną z rzędu. Tym razem dosyć wysoko ograli Motherwell FC aż 4:1.
Spotkanie na Ibrox Park rozpoczęło się dosyć spokojnie jednak przed przerwa w 44 minucie meczu pierwszego gola zdobyli goście. Satysfakcja piłkarzy Motherwell nie trwała długo, ponieważ jeszcze przed przerwą w 47 minucie "The Gers" zdołali wyrównać.

Po przerwie mecz zdominowany został przez piłkarzy Rangers, którzy wygrali 4-1

Dundee United - Celtic Glasgow

Piłkarze Celtic Glasgow podobnie jak Rangers nie sprawili w VIII kolejce SPL niespodzianki i wygrali z Dundee United 2-1

Spotkanie obfitowało w wiele sytuacji bramkowych, ale największą uwagę zwrócił arbiter spotkania, który podjął wiele kontrowersyjnych decyzji, co miało wpływ na ostateczny wynik spotkania.

Jedną z najbardziej dyskusyjnych sytuacji była zmiana decyzji o rzucie karnym, który w 70 minucie początkowo został przez sędziego podyktowany a następnie po konsultacjach z sędziami liniowymi odwołany.

Ostatecznie Celtic Glasgow dzięki 2 celnym strzałom Gary Hooper wygrał spotkanie