wtorek, 19 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat mieszkań i nieruchomości - wynajem, zakup, porady i formalności. Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Problem z depozytem
#16047
Problem z depozytem 11 lat(a) temu  
Witam. Chcialabym sie was poradzic bo mam maly problem. Otoz wynajmowalismy tzn ja i moj chlopak 3 bed przez agencje ze znajomymi na pol. W kontrakcie byly 4 osoby. Depozyt wplacony. Gdy jednak po pol roku wyprowadzilismy sie, zglaszajac to do agencji miesiac wczesniej. Oczywiscie zostaje sprawa depozytu. Zostal on wplacony na konto deposit scheme. Agencja twierdzi ze nam nie odda, bo oni nic do tego nie maja, bo na nasze miejsce sa nowe osoby wpisane w kontrakt a on zostal poprostu przedluzony. Kazal nam zglosic sie do tych osob co mieszkaja, ale z nimi mamy nieziemski konflikt. Ogolnie to wywalili nas z mieszkania pol miesiaca przed koncem kontraktu. Nekali nas psychicznie. Oni tez nam pieniedzy nie oddadza. W tym celu bylam w CAB, gdzie odeslali nas do jednej z agencji prawnikow. Oni stwierdzili ze nic nie da sie z tym zrobic bo wszytsko jest zgodne z prawem. W takim razie polowe depozytu odzyskam dopiero jak sie wyprowadza? Gdy po kilku latach sie wyprowadza i zdemoluja mieszkanie oczywiscie wszytsko pojdzie za moja kase. Co mam zrobic? gdzie z tym isc?
goosiak
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17021
Re: Problem z depozytem 10 lat(a), 4 mies. temu  
Myślę, że to agencja nie powinna umywać rąk tylko zwrócić wam tą część a reszta obciążyć tych co tam zostali.
nieznany
Posty: 52
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Pozostałe oferty

cottages4you cottages4you
Cottages4you oferuje ponad 9000 domków do wynajęcia na...
Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...
Emano Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy -...
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...