czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Pomysł na walentynki
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: Pomysł na walentynki
#12662
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
karolcia napisał:
Upojna noc

Oooo..a to tylko na Walentynki?

Komu bardziej mam współczuć, Tobie czy drugiej połówce. Może obojgu

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12700
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Bolek napisał:
Słyszałem dziś w radio że w Asdzie są kartki na walentynki za 7p no i to też jakiś pomysł, bo nie za ile ale ważne że w ogóle jest- chyba się zgodzicie

Pewnie na tej kartce jest ogromny napis - NAJTAŃSZE KARTKI TYLKO W ASDA - naprawde chciałabym dostac taką kartkę
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12753
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja idę do kina ze swoim a potem na kolację:) Może i nic nadzwyczajnego ale dla mnie liczy się z kim idę a nie gdzie:)
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12780
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Święto zrobione dla komercji, gdzie nie spojrzę to jakieś serduszka, misie i inne zbędne badziewie a to chyba w końcu miłość się liczy między dwojgiem ludzi a nie jakieś przesłodzone prezenciki!
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12809
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
W sumie już po, ale tak się składa że w kinach dla mnie (nas) nic nie było ciekawego zatem zrobiliśmy sobie seans w domu. Okazało się, że film, którego recenzja znajduje się poniżej, jest w sam raz kąskiem na Walentynki. Nie te, to następne.

Recenzja jest tutaj.

Ps. Nie wrzucałem recki w inny dział bo boję się że tam mogłaby zaginąć lub być pominięta na rzecz bardziej lubianych ploteczek głównego forum Jeśli jednak moderacja uzna to za stosowne, przyjdzie mi się nic tylko zgodzić z ich decyzją - mam nadzieję, że zanim to nastąpi to kilka osób zapozna się z tym obrazem. Bo naprawdę warto.


Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12830
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Omen napisał:
Święto zrobione dla komercji, gdzie nie spojrzę to jakieś serduszka, misie i inne zbędne badziewie a to chyba w końcu miłość się liczy między dwojgiem ludzi a nie jakieś przesłodzone prezenciki!

W każdym dniu można byłoby coś świętować bo wszystko jest dla ludzi i ich dobrego samopoczucia
zielonooka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20376
Re: Pomysł na walentynki 7 lat(a), 9 mies. temu  
Ja to nigdy nie mam pomysłu na to co podarować swojej dziewczynie.
nowakp
Posty: 97
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20378
Re: Pomysł na walentynki 7 lat(a), 9 mies. temu  
Google nie boli Jest wiele stron z pomysłami prezentów dla dziewczyny na walentynki.

Poza tym opcji jest sporo:
świeca zapachowa yankee candle albo kringle candle ( poluj na miesięczną promocję tych świec)
bielizna
biżuteria
wypad we dwoje ( wymaga to czasu ale dzięki temu można lepiej te walentynki zapamiętać)
czy też bon zakupowy niech sama sobie kupi prezent - nie polecam bo może sobie pomyśleć,że nie chciało Ci się wysilić i kupiłeś coś na odczep.

Na [Link został usunięty] znajdziesz więcej interesujących pomysłów na prezent walentynkowy.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2017/05/18 09:59 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21716
Re: Pomysł na walentynki 6 lat(a), 10 mies. temu  
Znajomy ostatnio zamówił dla narzeczonej fotoksiążkę z ich wspólnymi zdjęciami.
Super pomysł. Nie tylko nie Walentynki ale także wiele innych okazji.
Nawet dał mi namiar gdzie to robił [Link został usunięty]
Tris
Posty: 14
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2017/05/18 09:58 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21882
Re: Pomysł na walentynki 6 lat(a), 3 mies. temu  
Co chwilę jakieś święta są, już pomysłów braknie na prezenty
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Intymna.pl Intymna.pl
Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny damskiej oraz...
Emano Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy -...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...