czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Warszawa powiekszenie ust
#22049
Warszawa powiekszenie ust 5 lat(a), 8 mies. temu  
Czy ktos doradzi gdzie konkretnie w Warszawie mozna w dobrej cenie powiekszyć usta? Doradzicie jakiś dobry gabinet?
annanina
Posty: 149
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22050
Re: Warszawa powiekszenie ust 5 lat(a), 8 mies. temu  
Akademia Medycyny Estetycznej na Ursynowie. ursynow-ame.pl/zabiegi/modelowanie-i-powiekszanie-ust/ Może nie jest tam najtaniej, czesto rónież mają spore kolejki jesli chodzi o zapisy jednak możesz być praktycznie pewien, że zabiegi zostaną wykonane:
profesjonalnie
bezpiecznie
oraz przez osobę,która ma duże doświadczenie medyczne

Unikaj kosmetyczek po kursach bo możesz zrobić sobie krzywdę.
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/08/01 11:03 Przez DomiGr.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22084
Re: Warszawa powiekszenie ust 5 lat(a), 7 mies. temu  
Sama jakiś czas temu zastanawiałam się nad takim zabiegiem, chociaż trochę się boję.
grazyna45
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22093
Re: Warszawa powiekszenie ust 5 lat(a), 7 mies. temu  
Nie ma się czego bać, ja powiększałam usta kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona, tyle że trzeba znaleźć naprawdę dobrego, kompetentnego specjalistę. Z Warszawy mogę polecić dr Marzenę Janasik, znajdziecie ją w klinice Elite.
magda906
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22098
Re: Warszawa powiekszenie ust 5 lat(a), 7 mies. temu  
Wiadomo, że może być różne, każdy organizm reaguje inaczej na tego typu zabiegu, ale rzadko zdarzają się komplikacje.
grazyna45
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22099
Re: Warszawa powiekszenie ust 5 lat(a), 7 mies. temu  
Wydaje mi się, że najważniejsze jest to, żeby mieć umiar, fajnie jest skorygować kształt ust, jak ktoś ma nierówne czy bardzo wąskie, ale z wąskich ust nie sposób zrobić usta pełne, kształtne. Czasami niepotrzebne człowiek sobie wyobraża nie wiadomo, jakie efekty.
magda906
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22102
Re: Warszawa powiekszenie ust 5 lat(a), 6 mies. temu  
Zgadzam się podstawa to wybór dobrego lekarza oraz umiar, bo nie każdy potrafi powiedzieć stop.
grazyna45
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22278
Re: Warszawa powiekszenie ust 5 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja powiększałam w Beauty Address na Inflanckiej:
www.beautyaddress.pl

Również zdecydowałam sie na powiększenie w Polsce. Po pierwsze było o wiele taniej, po drugie mam większe zaufanie do medycyny estetycznej w Polsce niż w Uk. O dziwo medycyna estetyczna w Polsce jest na o wiele wyższym poziomie i mam wrażenie,ze w Polsce stawia sie na naturalny efekt. A tutaj w Uk liczy się jedynie aby było dużo .... I przez to pewnie powiększyliby mi usta o wiele więcej niż bym chciała.

Wracając do samego zabiegu, to nie było to zbyt przyjemne, ale również nie bolało na tyle aby nie mozna było wytrzymać. Za to efekt taki jaki oczekiwałam.Usta są większe, ale wyglądają naturalnie.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Pozostałe oferty

Foto.com Foto.com
Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu! FOTO.com...
Intymna.pl Intymna.pl
Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny damskiej oraz...
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...
Gatwick Express Gatwick Express
Połączenie kolejowe pomiędzy lotniskiem Gatwick a...