piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół12345
TEMAT: Laptop czy stacjonarny?
#19032
Re: Laptop czy stacjonarny? 9 lat(a), 3 mies. temu  
Ja również wolę laptopa, bo jest bardziej praktyczny i wygodny. Pracuję na laptopie już od kilku ładnych lat i raczej nie ciągnie mnie stacjonarnych, bo muszę mieć możliwość zabierania komputera ze sobą.
zaczarowana

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19901
Re: Laptop czy stacjonarny? 8 lat(a), 3 mies. temu  
Komputery stacjonarne z pewnością warto kupować ponieważ mają większe możliwości, ale kiedy się ma małe mieszkanko to komputer stacjonarny nie wchodzi w grę. Ja musiałem zdecydować się na laptop, nawet ostatnio kupowałem nowy sprzęt, wybrałem dla siebie taki model
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/01/14 08:47 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20042
Re: Laptop czy stacjonarny? 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Zależy od potrzeb Dzieciak gra w gry na konsoli, a ja pracuje na komputerze stacjonarnym
Alan912
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20104
Re: Laptop czy stacjonarny? 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
stacjonarny bardziej wydajny i tańszy, laptop jak jesteś dużo w podróży musisz go wziąć do pracy czy coś...

dla każdego dobrego coś innego...
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20208
Re: Laptop czy stacjonarny? 8 lat(a) temu  
Laptop, nie ma w ogóle o czym mówić
Moje życie się zmieniło, odkąd zakupiłem pierwszego laptopa - to było jeszcze wtedy, kiedy mieszkałem z rodzicami i powiem Wam, że wspaniale było nie ściągać na siebie gniewu matki, że siedzę do późna przy stacjonarnym przy biurku w zimnym pokoju i palę wszystkie światła, bo nasłuchałem się tego do znudzenia.
Teraz można leżeć sobie w łóżku i robić coś na laptopie, a poza tym jest szybszy, zajmuje mniej miejsca i wymaga mniejszego czyszczenia niż stacjonarny.

Nie wiem, co bym zrobił bez laptopa, bo tablet, choć też jest urządzeniem mobilnym, nie jest niestety tym samym.
bufftor
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21613
Re: Laptop czy stacjonarny? 7 lat(a), 2 mies. temu  
Ja już tak się przyzwyczaiłam do laptopa, że nawet nie rozważałam zmiany na stacjonarny. Zdecydowanie na plus jest wygoda użytkowania (mobilność) no i to, że stosunkowo mało miejsca zajmuje.
sandra99
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21674
Re: Laptop czy stacjonarny? 7 lat(a) temu  
O wiele wygodniejszy jest laptop..... Poza tym laptop równiez może mieć dobre parametry.

Swoją drogą to jest bardzo wiele świetnych gier, które nie wymagają mocnego sprzętu, ale które potrafią dostarczyć wielu dobrych wrażeń.... Polecam zajrzeć sobie tutaj:
[Link został usunięty]

Na stronie pogracie sobie w ruletkę online na pieniądze. Można tam wygrać całkiem powazne kwoty.
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2017/04/10 15:10 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Pozostałe oferty

Rebtel Rebtel
Rebtel to o 90% tańsze rozmowy międzynarodowe. Każdy...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...
TŁUMACZENIA przysięgłe (Tłumacze)
Tłumaczenia przysięgłe akceptowane przez konsulat;...