piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół123
TEMAT: Samotnośc
#9444
Samotnośc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Myślicie ze samotność jest dobra? Czy człowiek będąc sam, nie głupieje? A może to dobre rozwiązanie na wiele spraw???
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9468
Re: Samotnośc 12 lat(a), 10 mies. temu  
Szybciej człowiek zgłupieje przy kimś niż będąc samemu
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9488
Re: Samotnośc 12 lat(a), 10 mies. temu  
Jak nie czujesz potrzeby bycia z kimś to się nie zmuszaj, bądź sam.
Kris
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11671
Re: Samotnośc 12 lat(a), 4 mies. temu  
Samotny jest ten kto nie jest towarzyski. Gdy sie siedzi w domu to nic dziwnego ze nie ma sie znajomych
Staruch

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16269
Re: Samotnośc 11 lat(a) temu  
Staruch napisał:
Samotny jest ten kto nie jest towarzyski. Gdy sie siedzi w domu to nic dziwnego ze nie ma sie znajomych


Nie zgadzam się! Mam masę znajomych a czuję się samotna... Brakuje mi mężczyzny, który by mnie wspierał, ale jakoś na emigracji trudno mi poznać kogoś wartościowego.
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16272
Re: Samotnośc 11 lat(a) temu  
Aga_jaga napisał:
Staruch napisał:
Samotny jest ten kto nie jest towarzyski. Gdy sie siedzi w domu to nic dziwnego ze nie ma sie znajomych

Nie zgadzam się! Mam masę znajomych a czuję się samotna...
,
nie bez powodu pewien mądry człowiek powiedział, ze samotność najłatwiej znaleźć w tłumie ludzi.

Brakuje mi mężczyzny, który by mnie wspierał, ale jakoś na emigracji trudno mi poznać kogoś wartościowego.
niestey nikt nie ma na czole napisane "jestem wartościowym człowiekiem" więc trzeba szukać
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16273
Re: Samotnośc 11 lat(a) temu  
Hey!
ja mieszkam narazie w UK u siostry, tez jestem singlem od jakiegos czasu i jestem samotny, z kad piszesz, mozemy sie poznac jesli masz tylko ochote?, tu jest moje gg: 6454915 zawsze mozemy popisac, pozdrawiam
Rafiki
Posty: 18
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/04/17 10:26 Przez Rafiki.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16282
Re: Samotnośc 11 lat(a) temu  
Zgadzam się - Aga_jaga, szukaj na spokojnie
A_nitka
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16285
Re: Samotnośc 11 lat(a) temu  
Ja tam wierze w szukanie po wspolnych hobby Jak sie czlowiek interesuje 'czyms wiecej' niz codzienna rzeczywistosc, to po pierwsze dobry znak w kierunku potencjalnej 'wartosciowosci' a po drugie jest o czym porozmawiac / w co sie zaangazowac, zeby sie o tym przekonac

Aga_jaga napisał:
Staruch napisał:
Samotny jest ten kto nie jest towarzyski. Gdy sie siedzi w domu to nic dziwnego ze nie ma sie znajomych


Nie zgadzam się! Mam masę znajomych a czuję się samotna... Brakuje mi mężczyzny, który by mnie wspierał, ale jakoś na emigracji trudno mi poznać kogoś wartościowego.
windwalker

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16286
Re: Samotnośc 11 lat(a) temu  

moze zacznij od swojej pracy szukajac partnera jesli pracujesz oczywiscie? lub nieraz w szkole mozna kogos znalezc z kim mozna porozmawiac szczerze tak, lub przez znajomych czasem czlowiek pozna kogos. Napewno znajdziesz kogos Nieraz trzeba dlugo szukac zeby znalezc swoje szczescie, takze nie ma co sie zalamywac i trzeba isc do przodu, pozdrawiam
Rafiki
Posty: 18
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/04/24 14:00 Przez Rafiki.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Pozostałe oferty

Sony Sony
Zobacz najnowsze produkty SONY - laptopy, aparaty...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
Microsoft Store Microsoft Store
Sklep oferuje markowy asortyment Microsoft -...