Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |

Pewna wygrana Celtic Glasgow i niespodziewana porażka Hearts
Utworzony: niedziela, 06 marca 2011 12:42
Celtic Glasgow pokonał Hamilton Academical 2:0 podczas ostatniej kolejki ligi szkockiej, natomiast Heart of Midlothian Edynburg niespodziewanie przegrał na własnym boisku z Kilmarnock FC 0:2.

r e k l a m a

Celtic Glasgow pokonał Hamilton Academical 2:0 podczas ostatniej kolejki ligi szkockiej. Polski bramkarz Celticu Łukasz Załuska cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Oba gole dla The Bhoys strzelił Kris Commons w 42. i 52. minucie spotkania.

Celtic Glasgow po 28. meczach ma na koncie 67 punktów i nad drugim Glasgow Rangers zespół Załuski ma osiem punktów przewagi, ale rozegrał trzy spotkania więcej.

Heart of Midlothian Edynburg niespodziewanie przegrał na własnym boisku z Kilmarnock FC 0:2. Adrian Mrowiec rozegrał pełne 90 minut spotkania, natomiast Dawid Kucharski spędził mecz z ławki rezerwowych.

Pierwszego gola dla zespołu gości w 50. minucie strzelił Portugalczyk David Silva. Sześć minut później do bramki Serc trafił Eremenko.

Zespół Hearts, który do tej pory zgromadził 55 punktów zajmuje 3. miejsce w tabeli i ma znikome szanse na wyprzedzenie Glasgow Rangers, do którego tracą cztery punkty, ale mają rozegrane trzy mecze więcej.

Celtic - Hamilton 2:0 (1:0)
1:0 Commons 42'
2:0 Commons 52'

Hearts - Kilmarnock 0:2 (0:0)