sobota, 04 grudnia 2021
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom
r e k l a m a  |













Program startów Polaków na Olimpiadzie - 3 dzień
Utworzony: poniedziałek, 30 lipca 2012 09:13
Czy trzeci dzień Igrzysk olimpijskich okaże się szczęśliwy dla polskich reprezentantów?

r e k l a m a




BADMINTON
- eliminacje grupowe
  • 11:42 - gra mieszana - grupa B: Nadieżda Zięba, Robert Mateusiak - Christinna Pedersen, Joachim Fischer (Dania)
  • 16:17 - gra podwójna mężczyzn - grupa B: Michał Łogosz, Adam Cwalina - Bodin Isara, Maneepong Jongjit (Tajlandia)
  • 21:40 - gra pojedyncza kobiet - grupa G: Kamila Augustyn - Tine Baun (Dania)
  • 21:45 - gra pojedyncza mężczyzn - grupa L: Przemysław Wacha - Jin Chen (Chiny)

JEŹDZIECTWO
  • 14:30 - indywidualnie WKKW cross country - Paweł Spisak na koniu Wag

JUDO
- 73 kg, mężczyźni
  • 12:55 - eliminacje - Tomasz Adamiec - Ugo Legrand (Francja)
  • 16:00 - 1/2 finału i repasaże
  • 18:10 - finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE
  • 15:30 - eliminacje C2 mężczyzn - Marcin Pochwała, Piotr Szczepański
  • 16:20 - eliminacje K1 kobiet - Natalia Pacierpnik

ŁUCZNICTWO
  • 14:02 - 1/32 finału kobiet indywidualnie - Natalia Leśniak - Jing Xu (Chiny)
  • 18:05 - 1/16 finału - ew. Natalia Leśniak

PŁYWANIE
- eliminacje
  • 12:25 - 200 m st. motylkowym mężczyzn - Marcin Cieślak, Paweł Korzeniowski
- sesja wieczorna
  • 22:30 - półfinał 200 m st. motylkowym mężczyzn - ew. Marcin Cieślak, ew. Paweł Korzeniowski

SIATKÓWKA PLAŻOWA
  • 23:00 - mecze grupowe mężczyzn - Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel - Jacob Gibb, Sean Rosenthal (USA)

SZERMIERKA
- szpada kobiet indywidualnie
  • 14:20 - 1/16 finału - Magdalena Piekarska - Tiffany Geroudet (Szwajcaria)
  • 16:10 - 1/8 finału
  • 17:30 - 1/4 finału
  • 20:00 - 1/2 finału
  • 21:10 - o trzecie miejsce
  • 21:40 - finał

TENIS
  • 15:00 - gra poj. kobiet, 2. runda - Urszula Radwańska - Serena Williams (USA)
  • 20:30 - gra podwójna kobiet - Agnieszka Radwańska/Urszula Radwańska - Dominika Cibulkova/Daniela Hantuchova (Słowenia)

TENIS STOŁOWY
  • 18:30 - 4. runda gry pojedynczej kobiet - Qian Li - Kasumi Ishikawa (Japonia)

WIOŚLARSTWO
- repasaże
  • 11:40 - czwórka podwójna kobiet (Natalia Madaj, Joanna Leszczyńska, Kamila Soćko, Sylwia Lewandowska)
  • 11:50 - ósemka mężczyzn (Michał Szpakowski, Mikołaj Burda, Krystian Aranowski, Piotr Hojka, Rafał Hejmej, Marcin Brzeziński, Zbigniew Schodowski, Piotr Juszczak, Daniel Trojanowski)
- eliminacje
  • 12:20 - dwójka podwójna kobiet (Magdalena Fularczyk, Julia Michalska)
r e k l a m a



ŻEGLARSTWO
  • 14:00 - 1. i 2. wyścig w klasie Laser - Kacper Ziemiński / 1. i 2. wyścig w klasie 49er - Paweł Kołodziński, Łukarz Przybytek / 1. i 2. wyścig w klasie Laser Radial kobiet - Anna Weinzieher
  • 16:00 - 3. i 4. wyścig w klasie Finn - Piotr Kula / 3. i 4. wyścig w klasie Star - Mateusz Kusznierewicz, Dominik Życki



POLEMI.co.uk

Linki sponsorowane
Dołącz do POLEMI na facebooku i BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

 


PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....
Budget Air Budget Air
Wyszukiwarka i porównywarki cen biletów lotniczych,...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Odszkodowania i ubezpieczenia)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...